Šį šeštadienį Kėdainių centriniame parke net keturias valandas skambės gyva muzika, o vasaros ritmu pulsuojančio koncerto „Mūsų laiškas Kėdainiams” metu, žiūrovai bus kviečiami piešti laišką Kėdainiams. 

Renginys prasidės 17 valandą, o jo programoje skambės gražiausios muzikinio projekto „Atgimimo vaikai” giesmės, koncertuos šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjai Tadas Daujotas ir Gabrielė Gvazdikaitė iš Kauno, vilnietės Džiuljeta Baužienė ir Karolina Mint, grupė „ARTI” iš Kėdainių bei vaikų ir jaunimo choras „Valio” iš Vilniaus. 

„Labai džiaugiamės, kad galime suorganizuoti tokią šventę Kėdainių miesto gyventojams ir svečiams. Tikime, kad šis koncertas bus kitoks nei žmonės įpratę matyti, nes žiūrovai ne tik išgirs daug prasmingos muzikos, bet ir patys taps renginio dalyviais, nes visi drauge galės piešti laišką savo miestui – Kėdainiams”, – sako grupės „ARTI” lyderis Marius Masandavičius.

Koncerte „Mūsų laiškas Kėdainiams” dalyvauja Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio proga suburtas muzikinis projektas „Atgimimo vaikai”. Šis jungtinis kolektyvas šių metų birželio mėnesį išleido kompaktinę plokštelę „Mūsų laiškas Lietuvai”, o būtent Kėdainiuose pirmą kartą gyvai bus atliktos albume skambančios dainos.

„Manau, kad tai yra labai simboliška, jog būtent Lietuvos centre įsikūrusiuose Kėdainiuose įvyks pirmasis „Atgimimo vaikų” koncertas. Tikimės, kad kėdainiečiai per televiziją arba internete matė mūsų nufilmuotus vaizdo klipus „Susijunkim, broliai, sesės”, „Lietuva – Milžinų Tauta”, „Mylimoji Lietuva”, „Pažadinki mus”, „Trečias atsidusimas” arba „Mūsų laiškas Lietuvai” ir dabar norės gyvai išvysti atlikėjus savo mieste, todėl labai laukiame šito susitikimo ir jau šį šeštadienį 17:00 visus kviečiame atyvkti į Kėdainių centriniame parke vyksiantį koncertą”,- savo mintimis dalinasi „Prabudimo orkestro” vadovas Tadas Daujotas. 

„Atgimimo vaikai” vaizdo klipai:

Daugiau informacijos apie projektą:

zenpr.lt ir „Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.