Kėdainių daugiabučius namus administruojanti bendrovė „Kėdainių butai“ nuo šiol gyventojams jau gali pasiūlyti naują paslaugą – sąskaitų už paslaugas siuntimą internetu. Žadama, kad tai sumažins įmonės patiriamus sąskaitų išnešiojimo kaštus bei suteiks daugiau patogumo sąskaitas sumokančioms organizacijoms bei gyventojams. Bendrovės laikinasis vadovas Alvydas Kleiva džiaugiasi diegiamomis naujovėmis bei žada, kad nuo šiol „Kėdainių butų“ teikiamos paslaugos bus dar efektyvesnės, kokybiškesnės ir greičiau prieinamos gyventojams.

„Siekiame tapti šiuolaikiška, greita, patikima, efektyviai dirbančia įstaiga, todėl į savo darbo efektyvumą žiūrime rimtai – per dvejus pastaruosius metus jau investavome daugiau 50 tūkst. eurų“, – sakė A. Kleiva.

Ragina pasinaudoti naujove

Pasak A. Kleivos, pastaruosius kelerius metus įmonė atsinaujino, o pradėti pokyčiai – tiek struktūriniai, tiek organizaciniai – yra vykdomi iki šiol.

„Visą informaciją apie mus gyventojai jau gali rasti internetiniame puslapyje www.kedainiubutai.lt. Čia taip pat galima matyti ne tik bendrąją informaciją, bet ir rasti namą prižiūrinčio vadybininko kontaktus, mūsų įstaigos veiklą, finansinius rodiklius. Taip pat suteikiame galimybę sąskaitą už suteiktas paslaugas gauti elektroniniu paštu. Tam pirmiausiai reikia sukurti asmeninį prisijungimą. Tą padaryti reiktų paskambinus įmonės telefonu 8 347 61606 arba parašyti elektroninį laišką adresu administratore@kedainiubutai.lt.

Žinoma, galima atvykti ir pas mus į Smilgos 9, Kėdainiai. Su vartotoju bus sudaryta sutartis, jam bus suteiktas asmeninis prisijungimas, tad žmogus sąskaitą gaus tiesiogiai elektroniniu būdu“, – naujovę pristatė laikinasis bendrovės vadovas.

„Technologijos eina į priekį, tobulėja, tad reikalingi tokie postūmiai. Dabar sąskaitas gyventojams bei įmonėms išvežioja vadybininkai – jie dirba kelias dienas, be to, įmonei kainuoja papildomus kaštus. Galimybė gauti sąskaitas internetu jau startavo, tad raginame gyventojus pasinaudoti šia naujove“, – kvietė A. Kleiva.

Diegiamos pažangios programos

Darbo efektyvumas pastebimas ir kitose veiklos srityse, ypač darbuotojų operatyvumo bei pastebėtų gedimų šalinime.

Bendrovės „Kėdainių butai“ laikinai direktoriaus pareigas einantis Alvydas Kleiva pabrėžė, kad per gana trumpą laiką ne tik pavyko likviduoti bendrovę slėgusias skolas, bet ir pagerinti darbuotojų darbo sąlygas, taip pat nupirkti naujus automobilius, leidžiančius daugiabučių gyventojams operatyviau suteikti reikiamą pagalbą.

„Šiuo metu yra diegiama speciali operatyvinė programa, kurios pagalba mūsų darbuotojams šalinti gedimus bus žymiai patogiau bei tą pavyks padaryti daug greičiau. Darbai, užregistruoti įmonės informacinėje sistemoje, iškart nusiunčiami ir priskiriami tinkamiausiems darbuotojams į jų telefonus.

Taip yra mažinamos komunikacijos išlaidos“, – naujovę pristatė A. Kleiva. Naujosios programos dėka bus nuolat gaunama informacija apie atliktų darbų kiekį, darbo vykdymo vietą, laiką, problemas, reakcijos laiką. Darbuotojai klientus lankys efektyviausiu maršrutu, o vadovai gali stebėti darbuotojų lokaciją. Suskaičiuota, kad produktyvumas padidėja kone 30 proc., sumažėja 19 proc. išlaidų.

Buvusi darbo praktika – gana „įdomi“

Tačiau darbo efektyvumas išaugo tik dabar. Anot A. Kleivos, tik jam pradėjus dirbti laikinuoju įmonės direktoriumi, prieš tai įmonėje taikyta darbo metodika buvo gana „įdomi“.
„Darbuotojas turėdavo nuolatinius autobusų pravažiavimo talonėlius ir jis viešuoju transportu važiuodavo iki iškvietimo vietos. Apžiūrėjęs ir įvertinęs problemą, jis sėsdavo į autobusą, vykdavo į pardavimo vietą, kad įsigytų reikiamas medžiagas gedimo šalinimui. Apsipirkęs jis vėl sėsdavo į autobusą ir grįždavo atgal į vietą. Taip mūsų darbuotojas beveik visą dieną ir pravažinėdavo“, – prieš kelis metus buvusią neefektyvią darbo praktiką pristatė A. Kleiva.

Darbuotojams pakeltos algos

Suskaičiuota, kad per dvejus pastaruosius metus, kuomet į „Kėdainių butai“ laikinojo direktoriaus kėdę atsisėdo A. Kleiva, jau yra investuota apie 50 tūkst. eurų savų lėšų. Tiesa, tik atėjęs dirbti, pašnekovas teigė radęs net 60 tūkst. eurų skolą. Tačiau ją pavykę gana greitai likviduoti, o metus baigti pelningai.

Dabar darbuotojai naudojasi ne tik išmaniomis technologinėmis programomis, bet ir naujais automobiliais: iš viso buvo nupirkti septyni Volkswagen Caddy“ automobiliai bei vienas „Renault“ mikroautobusiukas. Vien automobiliams nupirkti išleista 35 tūkst. eurų. Taip pat buvo įsigytas specialus vokavimo aparatas, spausdinantis sąskaitas, kita būtina kompiuterinė technika. Žinoma, nepamiršti ir darbuotojai – jiems pakeltos algos, mokami priedai.

Investicijos – iš savų lėšų

Visos šios investicijos į veiklos produktyvumo auginimą yra pačios įmonės vidinės lėšos.

„Mums finansinės pagalbos nesuteikė niekas, patys iš savo pelno bei vidinių resursų visa tai dengiame. Tai atsispindi ir mūsų darbe – prieš dvejus metus, man pradėjus vadovauti „Kėdainių butams“, dažniausiai tekdavo „gesinti gaisrus“: glaistyti konfliktus su gyventojais. Dabar visa to ganėtinai apmažėję, o konstruktyvus bendradarbiavimas su gyventojais – išaugęs“, – pažymėjo pašnekovas.

Įmonė nestovi vietoje ir jau yra parengusi strateginį veiklos planą 2019–2024 metams.

Dabar įmonės „Kėdainių butai“ bene pagrindinis prioritetas – daugiabučių namų renovacija. Šiuo metu yra parengti investiciniai projektai 13-ai daugiabučių namų.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.