Bokso treneris Bronislovas Šimokaitis nepaliauja šypsotis – tokio sėkmingo Lietuvos bokso čempionato jo auklėtiniams dar nebuvo. Iš Vilniuje vykusio čempionato trys patyrusio trenerio auklėtiniai grįžo su medaliais – dviem aukso ir vienu bronzos.

Bronislovas Šimokaitis džiaugiasi auklėtinių Mindaugo (kairėje) ir Pauliaus sėkme.

Bronislovas Šimokaitis džiaugiasi auklėtinių Mindaugo (kairėje) ir Pauliaus sėkme.

Aukso medalį iškovojo 56 kilogramų svorio kategorijoje kovojęs Mindaugas Bankauskas. Čempionu tapo ir Paulius Zujevas, kovęsis svorio kategorijos iki 81 kilogramo grupėje. Per 81 kilogramo grupėje kovojusi Paulina Krasauskaitė pasipuošė bronzos medaliu.

„Esame labai laimingi. Pasiekėme puikių rezultatų ir Kėdainių bokso istorijoje įrašėme itin svarbų įrašą, nes dar nebuvo taip, kad du kėdainiečiai šiame svarbiame bokso renginyje iškovotų čempionų vardus“, – auklėtinių pasiekimais džiaugėsi B. Šimokaitis.

Lietuvos bokso čempionatas Vilniuje prasidėjo trečiadienį, o nugalėtojai išaiškėjo šeštadienį. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) sporto salėje į kovas dėl čempionų titulo stojo 75-i boksininkai ir 17-a boksininkių.

Lietuvos bokso čempionatas organizuojamas jau 92-ą kartą. Nuo 1923 metų rengiamos pirmenybės neįvyko tik kartą – prasidėjus II pasauliniam karui 1941 metais.

 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.