Vasario 26 dieną, penktadienį, 18 valandą Kėdainių arenoje vyks Ingos Valinskienės ir grupės gyvo garso koncertas.

Inga Valinskiene plakatas„Dainuoti su gyvai grojančia grupe yra nepaprastas malonumas. Tai išskirtinės akimirkos ir man, ir muzikantams, ir, neabejoju, visai publikai“, − sakė aksominio balso savininkė Inga Valinskienė.

Jau trečiąjį sezoną koncertuodama gyvuose koncertuose su grupe Inga paruošė visiškai naują programą. I. Valinskienės koncerte skambės visiškai naujos, specialiai šiai dainininkei sukurtos dainos, kurios jau puikuojasi Lietuvos topuose ir tampa žiūrovų atpažįstamomis bei mėgiamomis. Tai – „Saulėgrąžos“, „Mylėjau Jus“, „Tie keliai“, „Bedugnė mėlynų akių“, „Lėk į audrą“ bei kitos dar niekur neskambėjusios dainos. Tai kūriniai iš naujausio atlikėjos albumo, kuris pasirodys dar šį rudenį.

Kaip visada nuoširdi ir atvira savo klausytojams Inga su nekantrumu laukia susitikimo su jais ir žada daug šiltų akimirkų bei jaudinančių premjerų, sušildysiančių šaltą žiemos vakarą.

„Labai džiaugiuosi galėdama savo gerbėjams koncertuoti ne tik televizijos ekrane, bet ir koncertų salėse. Kai galiu žiūrėti jiems akis, jausti artimą ryšį, atiduoti save. Mano dainos kaip ir visada – iš visos širdies skirtos jiems. Jos jausmingos ir kalba apie tai, kas mums visiems svarbiausia – apie gyvenimą, meilę – ir laimingą, ir liūdną. Koncerte mes dainuojame drauge ir išgyvename dainomis papasakotas istorijas“, − jausmingai pasakojo Inga.

Geriausių I. Valinskienės dainų gyvo garso koncerte atlikėjai talkins grupė, kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi muzikantai: Virgilijus Butkevičius – gitara, Vytautas Mundinas – mušamieji, Audrius Jonaitis – saksofonas, klavišiniai, Rolandas Janušas – klavišiniai, akustinė gitara. Virgilijus Butkevičius taip pat atliks savo žinomiausias dainas „Tu mano žmona“, „Atverkime meilei duris“, „Aš nežinau“ it kt.

Inga Valinskienė – viena garsiausių Lietuvos dainininkių, filmų garsintoja, aktorė, dainų tekstų ir muzikos kūrėja. Išleisti šeši dainininkės muzikos albumai, net trys iš jų buvo platininiai, o Ingos dainos nuolat puikuojasi grojamiausių radijo dainų topuose.

Inga kuria vaidmenis miuzikluose, TV serialuose, veda televizijos laidas, dalyvavo ir įspūdingus pasirodymus kūrė televizijos šokių projekte.

Pagrindinė renginio informacija

Bilieto kaina – 13 eurų

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų, neužimantys papildomos vietos

Renginio trukmė: 1 val.30 min.

Organizatorius: UAB RMV

Svarbi informacija

Bilietų įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose bei internetu.

Vienu kartu, perkant internetu, galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų.

Bilietams yra taikomi mokesčiai

Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami

Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.