Jau šį penktadienį Kėdainių arenoje skambės R. Dambrausko gyvai atliekamos dainos!

Jau šį penktadienį Kėdainių arenoje skambės R. Dambrausko gyvai atliekamos dainos!

Jau šį penktadienį, lapkričio 20-ąją, Kėdainių arenoje pasirodys legendinis muzikantas Romas Dambrauskas su draugais, kurie Jums pristatys ilgai ir kruopščiai rengtą jubiliejinį gyvo garso koncertą.

30 – tiek metų scenoje šiais metais mini R. Dambrauskas, tad ta proga visoje Lietuvoje organizuojamas koncertinis turas užsuks ir į Kėdainius.

R. Dambrauskas šių metų pavasarį pagaliau subūrė muzikantų grupę ir kartu su ja pradeda koncertuoti, džiugindamas publiką gyvu garsu, senomis ir naujomis dainomis, kurių per koncertinės veiklos trisdešimtmetį yra sukūręs jau net šimtą dvylika.

„Kas laukia kėdainiečių koncerte? 2 dalių programoje parodysiu viską, kas geriausia sukurta per visos veiklos dešimtmečius. Programoje skambės ne tik seni geri, visiems puikiai žinomi šlageriai, bet ir dainos iš mano naujausiojo albumo. Jūsų laukia geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir daug geros muzikos“, – žadėjo žymus dainininkas.

R. Dambrauskas puikiai pažįstamas Kėdainių publikai, mat savo koncertus kraštiečiams dovanoja kiekvienais metais. „Myliu ir gerbiu visus savo klausytojus, tad nekantriai Jūsų visų laukiu Kėdainių arenoje“, – sakė jau šį penktadienį pasirodymą surengsiantis dainininkas.

Kartu scenoje pasirodys profesionalūs muzikantai: Giedrius Misiūnas (klavišiniai), Tadas Grajauskas (gitara), Benas Muntrimas (mušamieji). Prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“.

Koncertas Kėdainių arenoje vyks lapkričio 20 dieną, pradžia – 18 val. Bilietus įsigyti galima visose „Ticket market“ kasose bei internetu. Bilietai pardavinėjami ir Kėdainių arenos bilietų kasose (darbo laikas: 16 – 18 val. darbo dienomis).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.