Šiandien ir rytoj Kėdainių arenoje kraštiečiai turi galimybę nemokamai stebėti salės futbolo varžybas tarp Lietuvos ir Baltarusijos rinktinių.

 

Lietuvos nacionalinė futsal (salės futbolo) rinktinė šiandien ir rytoj Kėdainiuose sužais dvejas draugiškas rungtynes su Baltarusijos komanda. Abu mačai vyks Kėdainių sporto arenoje: balandžio 3 d., antradienį, 19 val. bei balandžio 4 d., trečiadienį, 17 val. Įėjimas į varžybas – nemokamas.

Kaip teigiama Lietuvos futbolo federacijos pranešime, stipri Baltarusijos komanda leis įvertinti jaunų Lietuvos rinktinės žaidėjų jėgas, jų galimybes žaisti tarptautiniame lygyje, įgyti daugiau patirties.

Baltijos taurėje gruodį triumfavusių lietuvių planuose šiais metais yra turnyras su Anglijos, Vengrijos ir Suomijos rinktinėmis, kurios praeitais metais tapo stipriausiomis savo regionuose. Gruodį numatomos Baltijos taurės varžybos arba kontrolinės rungtynės. Šie metai rinktinei taip pat bus savotiškas pasiruošimas FIFA 2020 metų pasaulio čempionato kovoms arba jos atrankai.

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.