Šeštadienį Kėdainių sporto centro komanda (10-10) namuose rezultatu 94:82 (16:20, 13:24, 33:18, 15:15, 17:5) pasipriešino Kazlų Rūdos SC-„Atakai“ (16-4).

Ankstyvą pranašumą (3:13) įgijusi „Ataka“ jį išlaikė iki antrojo ketvirčio vidurio, kai Kėdainių SC krepšininkai rezultatą išlygino (26:26). Iškart po to kazlų rūdiškiai surengė nesustabdomą spurtą ir paliko priešininkus toli už nugaros (29:44).

Po ilgosios pertraukos kėdainiškiai atsakė tuo pačiu ir jau trečiojo kėlinio pabaigoje grįžo į kovą dėl pergalės (58:57). Ketvirtajame kėlinyje komandos taškas į tašką rungėsi dėl pergalės, tačiau nugalėtojas nepaaiškėjo – prireikė pratęsimo. Jame Kėdainių SC ekipa prisnūdusią „Ataką“ įveikė net 12 taškų skirtumu.

Kėdainių sporto centro komandą į priekį vedė Laurynas Danielius. Laurynas per 39 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvit., 7/13 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko net 14 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 46 naudingumo balus.

SC-„Atakos“ ekipoje rezultatyviausias buvo trenerio asistentas Jaunius Davniukas, kuris per 37 minutes pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei užsidirbo 21 naudingumo balą.

Kitas RKL A diviziono pirmenybių rungtynes Kėdainių SC žais vasario 9 d., ketvirtadienį, Plungėje su „Olimpu” (11-10).