Kėdainių arenoje baigėsi keturias dienas vykęs Lietuvos bokso čempionatas, kuriame itin sėkmingai pasirodė mūsų krašto boksininkai, o Paulius Zujevas jau ketvirtus metus iš eilės tapo Lietuvos čempionu. Po šalies pirmenybių bus suformuota Lietuvos rinktinė, kuri kitų metų pavasarį kovos atrankos turnyruose į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes.

Svorio kategorijoje iki 81 kg P. Zujevas finale jokių vilčių nepaliko Robertui Liorančui, nugalėjęs varžovą 5:0.

Finalinėje dvikovoje iki 52 kg nepasisekė kitam kėdainiečiui Mindaugui Bankauskui. Jis po atkaklios kovos 2:3 turėjo pripažinti Mariaus Vyšniausko pranašumą.

Svorio kategorijoje iki 57 kg finalinėje dvikovoje taip pat pralaimėjo 2016 m. Europos jaunimo čempionato prizininkas kėdainietis Artūras Zinkovskij, rezultatu 0:5 nusileidęs Edgarui Skurdeliui.

Šeši medalių komplektai išdalinti moterų varžybose.

Svorio kategorijos iki 51 kg finale Rugilė Altaravičiūtė jau pirmame raunde įrodė savo pranašumą prieš Kristiną Normantienę ir iškovojo aukso medalį.

Svorio kategorijoje iki 57 kg čempione tapo Paulina Lazdauskaitė, kuri finale 5:0 pranoko Gretą Žukauskaitę.

Čempionės titulą apgynė Austėja Aučiūtė, kuri svorio kategorijoje iki 69kgtaškais 5:0 nugalėjo Augustiną Markelionytę.

Lietuvos čempionėmis taip pat tapo Ana Starovoitova (svorio kategorija iki 60 kg), Gabrielė Lapekaitė (iki 64 kg) ir Gabrielė Stonkutė (iki 75 kg).

Iš viso Lietuvos čempionate dalyvavo 74 boksininkai: 58 vyrai ir 16 moterų.