VDU Švietimo akademija socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute, susijusia su Kėdainiais, tiksliau, su iš Kėdainių kilusiu jaunosios kartos režisieriumi ir aktoriumi Arniu Aleinikovu.

„Džiaugiamės, kad buvęs Vytauto Didžiojo universiteto Vaidybos studijų programos absolventas Arnis Aleinikovas, šiais metais apsigynęs alternatyvaus teatro režisūros magistro laipsnį Prahos performatyvių menų akademijoje, sugrįžta į Alma Mater – šį kartą jau dėstytojo amplua. Arnis dėstys VDU Švietimo akademijoje Mokomojo dalyko pedagogiką šokio ir teatro pedagogikos bakaralauro programos studentams.

Aktyviai užsienyje kuriantis menininkas nuo praeitų metų priklauso Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungai, yra kelių Europoje veikiančių teatrų bei kultūros organizacijų narys. Jo naujausi darbai buvo pristatyti prestižiniuose šiuolaikinio meno festivaliuose Kassel mieste (Vokietija), Niujorke (NYC, JAV), Prahoje (Čekija), o poezija ir pirmoji teatrui skirta pjesė išspausdinta Miunheno kultūros žurnale „Turtle“, – rašoma VDU Švietimo akademijos išplatintoje žinutėje.

Titulinė nuotrauka: VDU Švietimo akademijos nuotr.