Kėdainių futbolo klubo “Nevėžis” auklėtinis septyniolikmetis Vakaris Skibiniauskas tapo Lenkijos futbolo klubo Gdansko “Lechia” narys.


Šių metų vasario mėnesį V. Skibiniauskas buvo pakviestas į “Lechia” klubo peržiūrą, po kurios iš karto buvo pakviestas į klubą. Vis dėlto, kovo pradžioje COVID -19 pandemija pakoregavo planus ir teko grįžti karantinuotis į Lietuvą. Atšaukus karantiną, V. Skibiniauskas vėl “Lechia” klube.

Gdansko “Lechia”praėjusių metų sezone iškovojo Lenkijos Taurę, o Lenkijos aukščiausios lygos “Ekstraklasa” čempionate užėmė 3-iąją vietą. Šiemet “Lechia” kovoja dėl čempionato medalių ir pateko į Taurės pusfinalį.

  1. Skibiniauskas treniruotis pradėjo Kėdainių futbolo klube “Nevėžis”, o nuo 2015 m. mokėsi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, su kurios komanda keletą metų tapo Lietuvos Elitinės jaunių lygos prizininku. 2019 metais V. Skibiniauskas epizodiškai rungtyniavo LFF I lygoje Kėdainių FK „Nevėžio” sudėtyje bei atstovavo Lietuvai U-17 rinktinės sudėtyje Švedijoje UEFA Europos U-17 čempionato atrankos turnyre.

FK „Nevėžis“ informacija ir nuotrauka. Vakaris Skibiniauskas, Gdansko (Lenkija) FK „Lechia“ žaidėjas.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.