Nuo pernai muzikinėje Lietuvos padangėje įrašytas dar vienas vardas – grupė „16 Hz Tribute“. Trys vaikinai – Matas Kaunietis, Žilvinas Lipnickas ir Evaldas Ragelis – susibūrė tam, kad scenoje galėtų pavaduoti grupę „16 Hz“.

Prieš mėnesį A. Aleinikovas prisijungė prie dainuojančios vaikinų grupės.

Prieš mėnesį A. Aleinikovas prisijungė prie dainuojančios vaikinų grupės.

Tačiau gyvenimas pakrypo taip, kad E. Ragelis išvyko į užsienį. Jo vieta grupėje buvo pasiūlyta kėdainiečiui Arniui Aleinikovui, kuris mielai prisijungė prie vaikinų grupės ir jau antrą mėnesį aktyviai koncertuoja.

Pasak kauniečių kolektyvo „16 Hz“ nario Petro Jucevičiaus, pasaulyje tai – įprastas reiškinys.

„Mes vis užimti ir užimti… O juk būna taip, kad vienu metu „16 Hz“ dainų norima klausytis skirtingose vietose. Tokiu atveju grupė antrininkė – tikras išsigelbėjimas“, – su šypsena pasakojo patyręs scenos vilkas, pridurdamas, jog tai itin praverčia gastrolių užsienyje metu, kai likęs Lietuvoje kolektyvas gali perimti darbus.

Grupės „16Hz“ sėkmė „Chorų karuose“ vyrus įkvėpė išpildyti svajonę - suburti juos pavaduojančius dainuojančius vaikinus.

Grupės „16Hz“ sėkmė „Chorų karuose“ vyrus įkvėpė išpildyti svajonę – suburti juos pavaduojančius dainuojančius vaikinus.

Jo teigimu, vien vaikinų trijulės, dainuojančios gyvai, pavadinimas daug ką pasako. Iš jo aišku, kad grupė atliks ne autorines, o „16 Hz“ dainas.

„Jie moka visą mūsų repertuarą. O vaikinų grupių, ir dar dainuojančių gyvai, Lietuvoje nėra daug“, – sakė P. Jucevičius.

Kol kas abi grupės atliks vienodas programas. Kai plėsis originaliųjų „hercų“ repertuaras, pilnės ir antrininkų dainų sąrašas.

„Apie tai, kad reikėtų kurti vaikinų grupę, kalbėjome jau kokius metus. Tačiau vis pritrūkdavo laiko. Na, kol vaikinai patys mūsų neužspeitė į kampą!“, – juokdamasis sakė „16 Hz” atlikėjas Robertas Jucevičius.

M. Kaunietis ir Ž. Lipnickas – Kauno „Studentiško“ choro, dalyvavusio ir laimėjusio TV3 televizijos projektą „Chorų karai“, nariai. Būtent šiam kolektyvui vadovavo grupė „16 Hz“.

„Gana ilgą laiką dirbome su „hercais“, matėme, kaip publika reaguoja į grupę, todėl norėjome tapti tais, kurie ją gali pavaduoti, kai „16 Hz” yra užimti. Petras, Robertas ir Haroldas jau mus „patikrino“ ir sutiko įgyvendinti Lietuvoje dar neįprastą sumanymą“, – sakė Ž. Lipnickas.

Vis labiau populiarėjančios vaikinų grupės naujokas Arnis Aleinikovas – Kėdainių „Senamiesčio“ choro, taip pat sėkmingai dalyvavusio TV projekte, narys.

Arnis neapleidžia ir Kėdainių „Senamiesčio“ choro veiklos.

Arnis neapleidžia ir Kėdainių „Senamiesčio“ choro veiklos.

Arnis atviras – jis iš gyvenimo viską semia pilnomis saujomis. „Dainuoju su naująja vaikinų grupe, kiek leidžia galimybės dalyvauju Kėdainių „Senamiesčio“ choro veikloje. Negana to, dirbu Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriuje renginių organizatoriumi. Na, ir žinoma, turbūt svarbiausias dalykas – studijuoju. Šiais metais jau būsiu VDU antrakursis. Studijuoju dvi specialybes – aktorinį meistriškumą ir viešąją komunikaciją.

Ir nors dauguma mano bendraamžių gali pasigirti, kad vasara – puikus laikas poilsiui, aš nelabai galiu taip teigti, nes šalia visų koncertų ir darbų, skubu keliauti. Kiek įmanoma daugiau stengiuosi pažinti kaimyninę Lenkiją, keliavau į Kretą ir dar šią vasarą planuose turiu kelias didesnes keliones į užsienį. Kai nori – visur spėji. Niekada nesuprasiu tokių žmonių, kurie nieko neveikdami nuolatos neturi laiko. Gyvenimas vienas, todėl ypatingai jauni žmonės turėtų save išbandyti visur, nes kiekvienas prisilietimas prie kažko naujo, dar neišbandyto – yra labai didelė patirtis, kuri.. niekas nežino, kada pravers gyvenime“, – sakė A. Aleinikovas.

Panašios naujienos