Šeštadienio vakarą paaiškėjo dar du nacionalinės atrankos EUROVIZIJA.LT finalo dalyviai. Vietą finale užsitikrino „Il Senso“ (12 balų) ir Monika Marija (10 balų). „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje debiutavusi kėdainietė atlikėja Danielė Paužaitė, susumavus konkurso komisijos ir žiūrovų balsus, su 4 balais tarp aštuonių dalyvių užėmė septintą vietą.

EUROVIZIJA.LT konkurse devyniolikmetė D. Paužaitė pasirodė su savo kūrybos daina „Cold Shower“ (liet. – „Šaltas dušas“), už kurią laidos žiūrovai balsavo 611 kartų. „Džiaugiuosi debiutu, savimi ir tuo, kad ištransliavau tai, ką norėjau ištransliuoti“, – „Kėdainių mugei“ sakė D. Paužaitė.

Nors į konkurso finalą iš Kėdainių kilusiai ir šiuo metu pirmame kurse Vilniuje studijuojančiai merginai iškopti nepavyko, tačiau žiūrovų širdis ji užkariavo.

Prieš ketvirtąją EUROVIZIJA.LT konkurso atranką į finalą socialiniuose tinkluose buvo aktyviai dalijamasi merginos palaikymo žinutėmis. Po stiprų D. Paužaitės vokalą atskleidžiančio pasirodymo mėlyna spalva nušvitusioje eurovizinėje scenoje konkurso žiūrovai negailėjo merginai komplimentų.

„Labai graži daina! Labai jautri. Labai gražus žmogutis! Superinis pasirodymas! Čia kelio pradžia! Tai tavo, Daniele, kelio pradžia! Ir tu dar dainuosi! Čia! Didžiojoj Eurovizijos scenoj!“ – oficialioje LRT televizijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė internautė iš Tauragės.

D. Paužaitės daina „Cold Shower“ – apie trapumą, jautrumą ir meilę. „Norėčiau, kad žiūrovas po šios dainos išeitų su laisve jausti tai, ką jaučia ir nebijotų to išreikšti. Svarbu, kad žmonės nebijotų jaustis taip, kaip jie jaučiasi iš tikrųjų. Norisi, kad su šia daina emocijos tarsi išeitų iš žmogaus, lygiai taip pat, kaip emocijos išeina iš manęs, kai aš šį kūrinį atlieku“, – pasakojo D. Paužaitė.

Iš anksčiau įrašytą ketvirtąją EUROVIZIJA.LT atranką su tiesioginiu žiūrovų balsavimu D. Paužaitė stebėjo kartu su savo eurovizine komanda.

„Toks jau tas nenuspėjamas atlikėjo kelias. Viskas gerai, judam toliau, – šeštadienio vakarą „Kėdainių mugei“ sakė „Eurovizijos“ konkurso debiutantė kėdainietė D. Paužaitė. – Džiaugiuosi tokiu didžiuliu palaikymu ir dėkoju žiūrovams, kurie manimi patikėjo. „Eurovizija“ padėjo atrasti man daug naujų klausytojų.“

Primename, kad 2024 m. nacionalinė atranka į „Eurovizijos“ dainų konkursą sudaryta iš penkių pusfinalių. Kiekviename iš jų dalyvauja po 8 atlikėjus ar grupes, iš kurių 2 geriausieji keliauja į finalą. Jame pasirodys „VB Gang“, Silvester Belt, Aistè, „Žalvarinis“, „Shower“, „Pluie de Cometes“,  šiandien bilietus į finalą laimėję „Il Senso“ ir Monika Marija bei penktosios atrankos, kuri vyks vasario 10 dieną, nugalėtojai. EUROVIZIJA.LT finalas vasario 17 d. vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Šiųmetėje „Eurovizijos“ atrankoje laukia naujovė – galutinis sprendimas, kuris atlikėjas išvyks į Švediją atstovauti Lietuvai, bus priimtas žiūrovų. Pagal naujas taisykles, finale trys daugiausiai žiūrovų ir komisijos balų surinkę dalyviai pasirodys dar kartą, už juos balsuoti galės tik publika. Didysis „Eurovizijos“ dainų konkursas gegužės 7–11 dienomis vyks Švedijos Malmės mieste.

Kėdainietė Danielė Paužaitė su komanda dėkoja visiems EUROVIZIJA.LT atrankos žiūrovams už palaikymą (Asmeninio archyvo nuotr.)

Viršelio nuotr.: Danielė. (Domanto Umbraso nuotr.)