Kėdainių rajono savivaldybė ir Kėdainių kultūros centras rugsėjo 16 d., šeštadienį, 08:30 val. organizuoja pažintinę ekskursiją “ Bažnyčių ir vienuolynų paslėptos architektūros patirtys”, kurios metu bus aplankyta Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčios statinių kompleksas, Dotnuvos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia, Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčios ir bernardinų vienuolyno ansamblis bei Švč. M. Marijos Gimimo bazilikos kompleksas .

Lankantis nekilnojamo kultūros paveldo objektuose bus supažindinama ne tik su kultūros paveldo statinių istorija ir architektūra, bet ir vykdomais tvarkybos darbais, kultūros paveldo specialistų veikla.

Registracija į EUROPOS PAVELDO DIENŲ’23 pažintinę ekskursiją „Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija“ telefonu: +37034769578 . Dalyvių skaičius ribotas.

Europos paveldo dienų renginiai Lietuvoje vyks rugsėjo 9-18 dienomis. 2023 metų renginio tema – “Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija”. Šia tema siekiama supažindinti su paveldo kūrėjus ir visą meistriškumo laboratoriją, veikiančią kultūros paveldo objektų kūrimo ir išsaugojimo procese.

Detalesnę informacija apie visus Kultūros paveldo dienų renginius Lietuvoje galite rasti čia. Renginiai nemokami. https://europospaveldodienos.lt/

Viršelio nuotr.: Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblis. (pamatykLietuvoje.lt nuotr.)

Panašios naujienos