Kas dažniau žiūri televiziją, tikrai puikiai pažįsta Lietuvos radijo ir tele­vizijos žurnalistę, redaktorę, laidų vedėją  Ritą Miliūtę. 

miliute_5662Pilietinių iniciatyvų centro kvietimu atvykusi į Kėdainius žinoma žurnalistė, vedanti laidą „Teisė žinoti“, atvirai diskutavo apie darbą televizijoje: „Aš pati televizijos beveik nežiūriu. Manau, kad už televiziją geresnė pramoga yra knygų skaitymas. Tačiau kiekvienas žmogus turi teisę rinktis, kaip leisti laisvalaikį. Aš savo laidoje sprendžiu viską, todėl galiu pasakyti, kad laida yra gana subjektyvi. Mano misija žmonėms parodyti tikrąjį pašnekovo, dažniausiai tai būna politikas, veidą“.
R. Miliūtė teigė, kad laidoms ruošiasi skaitydama ar ieškodama informacijos internete. „Manau, kad televizija be politikų išgyventų kuo puikiausiai, tačiau politikai be televizijos gyvuotų sunkiai. Visada žmonėms patariu nepasikliauti vienu informacijos šaltiniu. Jei norite, kuo objektyviau įvertinti vieną ar kitą reiškinį, poelgį ar asmenį, tai turite pasikliauti ne vienu informacijos skleidėju“, – sakė R. Miliūtė.
Žurnalistės teigimu, ji labai nemėgsta politikų rėksnių, kurie ne dalykiškai kalba, bet kalba bet ką, kad tik pasidarytų sau reklamą: „Politikų padorumas nuo priklausomybės vienai ar kitai partijai nepriklauso. Visose partijose ar judėjimuose yra įvairių žmonių. Tarp politikų sutinku ir puikių sąžiningų asmenų, ir nepatikimų niekšelių. Tad visada stengiuosi parodyti juos tokius, kokie jie yra iš tiesų.“
R. Miliūtė su kėdainiečiais diskutavo ne tik apie televiziją, bet ir kalbėjo apie žydų ir lietuvių santykius, moralines vertybes, atvirumą.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.