Prestižiniame Algirdo Šociko bokso turnyre Kaune vvorio kategorijoje iki 81 kg čempiono titulą apgynė kėdainietis Paulius Zujevas.

Finale Lietuvos čempionas P. Zujevas 4:1 nugalėjo lenką Mateušą Kovalčyką.

P. Zujevas buvo išrinktas techniškiausiu A. Šociko turnyro boksininku.

„Buvo jaudulio prieš kiekvieną kovą, nes dėl koronaviruso pandemijos buvo ilga pertrauka be varžybų. Tuo pačiu labai norėjosi vėl lipti į ringą ir pajusti varžybų ritmą, kovoti prieš stiprius varžovus. Finalo kova buvo labai sunki. Ne veltui yra sakoma, kad apginti titulą yra sunkiau, negu jį iškovoti. Prie sėkmės prisidėjo ir tai, kad įdėmiai stebėjau varžovo kovą pusfinalyje ir analizavau jo stipriąsias ir silpnąsias puses“, – sakė P. Zujevas, kuriam techiškiausio turnyro boksininko taurę įteikė turnyro organizatorius Kauno bokso federacijos prezidentas Rimantas Rutkauskas.

P. Zujevą Kėdainiuose bokso paslapčių mokė treneris Bronius Šimokaitis. Nuo 2016 m., atletui išvykus studijuoti į Lietuvos sporto universitetą (LSU) Kaune, jį treniruoja Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bružas.

24-asis Algirdo Šociko bokso turnyras Kaune vyko tris dienas. Tarptautinės bokso federacijos aukščiausios A kategorijos turnyre šiais metais kovojo daugiau nei pusė šimto boksininkų iš 9 valstybių. Turnyro nugalėtojais tapo penki lietuviai. Trys iš jų apgynė pernai iškovotą titulą.

Lietuvos bokso federacijos ir „Kėdainių mugės“ informacija

LBF nuotraukojeP. Zujevas (dešinėje) su treneriu V. Bružu.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.