Praėjusio penktadienio vakarą kėdainiečiai gavo neįprastą dovaną – telekomunikacijų bendrovė „Balticum TV“ kartu su partneriais viešąja įstaiga „Medijų uostas“ kvietė pasižiūrėti dokumentinį filmą „Lenktyniaujant su išnykimu“.

Tokia proga pasinaudojo apie šešiasdešimt kraštiečių.

O. Vainauskas po filmo peržiūros jo kopiją dovanojo mokytojai Agnei Kučmienei, kuri dovaną panaudos kaip pagalbinę mokomąją medžiagą.

O. Vainauskas (kairėje) po filmo peržiūros jo kopiją dovanojo mokytojai Agnei Kučmienei, kuri dovaną panaudos kaip pagalbinę mokomąją medžiagą.

„Discovery“ dokumentinis filmas „Lenktyniaujant su išnykimu“ – atveria akis ir leidžia pamatyti, koks nuostabus mūsų pasaulis jau yra ir kiek dar daug mes galime dėl jo padaryti. Tai unikalus filmas, kuris nepalieka abejingų.

Esame ne vieni šioje planetoje – greta mūsų gyvena daugybė gyvūnų ir augalų rūšių. Kasdien mūsų civilizacija tobulėja, gyvename vis patogiau ir kokybiškiau, o vis dar nemokame ar nenorime tinkamai pasirūpinti savo planetos kaimynais. Technologinis progresas yra gerai, bet jis turi būti prasmingas. Juk jei nesugebėsime pasirūpinti savo planeta, galbūt ateityje išnykimas grės ir mums.

„Su „Discovery“ bendradarbiaujame seniai, ir mums – telekomunikacijų bendrovei „Balticum TV“ – artimos jų vertybės. Mes pritariame, kad galvoti apie ateitį reikia šiandien. Galime nešiukšlinti, o šiukšles rūšiuoti, naudoti tik perdirbtą popierių, išjungti nereikalingas šviesas, kur įmanoma vaikščioti pėsčiomis.

Labai smagu, kad turėjome galimybę kėdainiečiams parodyti filmą apie mūsų Žemę ir jos gyventojus. Manau, kad ateityje dar ne kartą surengsime panašių pramogų“, – sakė „Balticum TV“ regionų programų skyriaus vadovas-vyriausiasis redaktorius Oldinaras Vainauskas.

Filmą „Lenktyniaujant su išnykimu“ nemokamai pamatyti galėjo ne tik kėdainiečiai, bet ir Klaipėdos, Jurbarko, Biržų gyventojai.