Šį šeštadienį, lapkričio 26-ąją, per daugelį Lietuvos miestų ritosi „Spalvoto meduolio dienos“ renginiai.

Pasak J. Petrovienės, nuo šios akcijos „Kepinių namuose“ pradeda kvepėti Kalėdomis.

Pasak J. Petrovienės, nuo šios akcijos „Kepinių namuose“ pradeda kvepėti Kalėdomis.

Kėdainiečiai taip pat tapo šio gražaus renginio dalimi.

Visi norintys pasidalinti savo gerumu rinkosi į kepyklėlę „Kepinių namai“ Josvainių gatvėje.

Šios kepyklėlės šeimininkė Jovita Petrovienė, sakė, kad jų „Kepinių namai“ meduolių spalvinimo akcijoje dalyvavo trečią kartą. „Tai labai gražus ir prasmingas renginys, kuriame dalyvauja ir vaikai, ir visos šeimos. Meduolių spalvinimas sujungia tuos, kas gali dalintis gerumu, ir tuos, kam gerumo reikia. Pas mus savanoriauja vaikų globos namų „Saulutė“ auklėtiniai. Vaikai patys spalvina meduolius ir pasiūlo tai padaryti užsukusiems svečiams. Iš viso iškepėme per tūkstantį įvairių skonių meduolių. Juos visus esame pasiruošę nuspalvinti ir papuošti. Nemažą dalį vešime į Vilniuje rengiamą tradicinę kalėdinę mugę. Kur už parduotus meduolius ir kitas aukas gautos lėšos bus skiriamos onkologinėmis ligomis sergamų vaikų gydymui. Man ši problema labai žinoma, nes pati įveikiau onkologinę ligą. Tad mūsų kolektyvas negalėjo likti nuošalyje nuo gražaus ir prasmingo renginio“, – sutikdama meduolių dažytojus sakė J. Petrovienė.

img_5458Moteris džiaugėsi, kad kėdainiečiai noriai rinkosi į meduolių spalvinimą, išradingai juos gražino ir tikrai rado laiko pakalbėti su kitais bendraminčiais bei „Saulutės“ globotiniais.

„Susikūrėme saldžią, kvapnią ir smagią šventę“, – šypsojosi „Kepinių namų“ šeimininkė.

img_5456Į meduolių spalvinimo akciją atėjusi kėdainietė Ingrida sakė, jog šios dienos nepraleidžia ir visada ją aplanko su vaikais: „Mums tai labai gražus ir prasmingas renginys. Vaikus turime nuo mažens mokyti atjautos ir dalijimosi su kitais. Jei galime padaryti kažką gera ir turime daryti.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.