Lietuvoje bei už jos ribų organizuojamuose vaikų solistų ir kolektyvų konkursuose ar festivaliuose neretai dalyvauja ir Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovės Daivos Makutienės ugdytiniai. Ne tik, kad dalyvauja, bet ir parveža į mūsų kraštą nemažai apdovanojimų. Jų kraitelė dar papilnėjo praėjusį savaitgalį.

Vilniaus lenkų kultūros namuose vyko tarptautinis muzikos ir šokio festivalis-konkursas „Mamai“. Jame dalyvavo kolektyvai bei solistai iš Vilniaus, Kauno, Tauragės, Visagino, Klaipėdos, Ukmergės, Ignalinos, Utenos, Švenčionių, taip pat Latvijos ir Ukrainos. Su jais scenoje pasirodė ir mūsų krašto atstovai – jau ketverius metus Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriuje sėkmingai gyvuojantis vokalinis duetas Kipras ir Urtė, solistų kategorijoje – Kipras Makutis. Jis tapo 2 vietos prizininku, o duetas iškovojo 1 vietą ir laureato taurę. Taip nusprendė komisija, pagyrusi kėdainiečius už puikiai suderintus balsus.

Vokalinis duetas Kipras ir Urtė tapo dar vieno tarptautinio konkurso laureatais. ((Asmeninio archyvo nuotr.)

Šių dainininkų vadovė D. Makutienė džiaugėsi reikšmingais savo ugdytinių pasiekimais ir teigė, kad gegužės mėnesį Kipras kaip solistas ir duetu su Urte dar dalyvaus tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos festivalyje-konkurse „Linksmosios sūpynės“ bei šalies vaikų ir jaunimo popchorų, ansamblių, solistų festivalyje-konkurse „Spindulėlis 2022“. Kartu su jais į šias koncertines išvykas vyks dar viena mūsų krašto solistė Lėja Maziliauskaitė. Jai tik 6 metukai, tačiau yra labai artistiška ir jau yra pelniusi nemažai prizinių vietų.

„Negaliu nepaminėti, kad birželio mėnesį Kipro ir Urtės duetas išvyks į tarptautinį konkursą Ispanijoje, o liepos mėnesį atstovaus viename svarbiausių mūsų šalyje jaunųjų vokalistų festivalyje-konkurse „Baltic voice“, – apie būsimus savo ugdytinių pasirodymus pasakojo 2022 m. Metų kultūros darbuotoja pripažinta Daiva Makutienė.

Panašios naujienos