Šeštadienį Kėdainių arenoje griaudėjo galingas „Osu!“, kurį ištarė daugiau kaip 700 vaikų ir jaunuolių, iš visos Lietuvos susirinkusių į 2017 m. Kiokušin karatė moksleivių taurės varžybų finalą.

Varžybos, kurias organizavo sporto klubas „Stoikas“, buvo itin sėkmingos ir šio klubo garbę gynusiems kėdainiečiams moksleiviams – iškovota po du aukso ir sidabro medalius bei trys bronzos medaliai! Čempionais atitinkamose kategorijose tapo Rokas Kačiulis ir Edgaras Šidlauskas, vicečempionėmis – Ugnė Savilova ir Sabina Barkauskaitė, trečiąsias vietas ant laimėtojų pakylos užėmė Austėja Lukoševičiūtė, Viltė Bajarūnaitė ir Erikas Sagatys.

O „Stoiko“ klubas komandinėje įskaitoje, tarp 45 klubų, užėmė trečiąją vietą – tai bendras Kėdainiuose ir Kaune sportuojančių moksleivių, juos rengusių trenerių nuopelnas.

Plačiau apie tai – antradienio „Kėdainių mugėje”.