Labai geros žinios pasiekė dviejų mūsų rajono švietimo įstaigų bendruomenes. Tradiciniame sportiškiausių šalies mokyklų konkurse Lietuvos sveikatos universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija savo kategorijoje išrinkta sportiškiausia mokykla, o Akademijos gimnazija tarp Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų užėmė trečiąją vietą.

ausraPasak Akademijos gimnazijos direktoriaus Liudo Taugino, toks įvertinimas jų mokyklai nėra atsitiktinis: „Mes jau ne pirmą kartą užimame prizines vietas sportiškiausių mokyklų konkurse. Užpernai irgi buvome treti, pernai – antri, šįmet vėl įvertinti trečiąja vieta. Vadinasi, dirbame kryptingai ir teisingai.“

Lietuvos sveikatos universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos laikinoji vadovė Rita Lukoševičienė taip pat pasidžiaugė, kad už sportiškumo pasiekimus jų mokyklos bendruomenė gerai įvertinama ne pirmą kartą. „Mes ne kartą pakliūvame tarp geriausių sportiškiausių mokyklų. Mūsų rezultatus konkurse gerokai kilsteli tai, kad vaikai turi po tris savaitines kūno kultūros pamokas, be to, mes turime labai daug įvairių sportinių renginių, nuolat dirbame vadovaudamiesi olimpiniais principais. Labai džiugu, kad visų bendras darbas yra gerai įvertintas“, – gera žinia džiaugėsi R. Lukoševičienė.

Panašios naujienos