Pavasarį pradėta Vytauto parko rekonstrukcija pasiekė finišo tiesiąją. Šiandien gausybė kraštiečių rinkosi į oficialų parko atidarymą, kur pirmą kartą šoko kintančių srovių fontanas, pasakų nameliuose buvo skaitomos pasakos, o vaikai galėjo išbandyti įvairius žaidimų įrenginius, palaipioti spalvotais kalneliais ar pavažinėti dviračiais, išbandyti naują dviračių trasą, susidedančią iš posūkių, mažesnių ir didesnių kalnelių.

„Regis, nuo darbų pradžios vos pusmetis, ir štai, rekonstruotame parke matome minią kraštiečių, kurie net nebijodami šaltuko kartu su vaikučiais atėjo čia  praleisti laisvalaikį. Visada sakiau, kad šis parkas žmonėms – labai reikalingas, kadangi iki šiol žmonėms trūko kokybiškai sutvarkytų viešųjų erdvių, kuriose turėtų ką veikti ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Žvelgdamas į Vytauto parko pagrindiniu akcentu tapusį fontaną, rajono vadovas tikino, kad jis – nėra dekoratyvinis, ir šiltuoju metų laiku juo bus galima ne tik grožėtis.

„Jį siekėme padaryti ne tik gražų akiai, bet ir praktišką – vasarą mažieji kraštiečiai jame galės ir maudytis. Tad dabar belieka laukti didžiųjų metų švenčių ir po jų ateisiančio pavasario, kuris ir atskleis visą šio parko grožį“, – šypsodamasis teikė rajono vadovas.

Vytauto parke įrengta: kintančių vandens srovių, kurių aukštis iki 2 m, šokantis fontanas; vaikų žaidimų aikštelė su dviem pasakų nameliais, kuriuose sumontuota garso įranga, todėl galima klausytis sekamų pasakų; karstynė, karstyklė „voras“ ir žaidimų įrenginys „safaris“; mažiems bendruomenės nariams smėlio dėžė, spalvoti kalniukai laipiojimui; didesniems vaikams aktyvioji zona, kur meistriškumui ugdyti įrengta linijinė dviračių trasa ir dviračių trasa su kalniukais ir senjorams – rutulinio (petankės) aikštelė.

Parką puošia medinė Vytauto Didžiojo skulptūra. Lankytojų patogumui įrengti pėsčiųjų takai, ramiam poilsiui įrengti suoliukai. Parko apšvietimas sudarys galimybę saugiems vakariniams pasivaikščiojimams. Lankytojų saugumui užtikrinti įrengtos trys vaizdo stebėjimo kameros. Atnaujinto parko plotas 3,6067 ha.

Daugiau apie parko atidarymą skaitykite antradienio laikraštyje „Kėdainių mugė“.

[tribulant_slideshow gallery_id=“434″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.