Palangoje įvykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate su pajėgiausiais lietuvis sportininkais kovęsi kėdainiečiai, Kėdainių sporto centro auklėtiniai, komandinėje įskaitoje užėmė 5 vietą, o Adas Dambrauskas iškovojo du sidabro medalius.

Du kėdainiečiai lengvaatlečiai šiomis dienomis atstovauja Lietuvai Europos čempionate Jeruzalėje.

Adas Dambrauskas 200 m bėgime užėmė antrą vietą (21.43 sek.). Sidabro medalį sportininkas iškovojo ir estafetės bėgime 4×100.

2023-07-29. LAF čempionatas Palangoje. Antroji diena. (LLAF nuotr. / fotografas Alfredas Pliadis)

Pirmadienį, rugpjūčio 7 d., Jeruzalėje prasidėjo XXVII Europos jaunimo čempionatas. Jame dalyvaus 17 Lietuvos lengvaatlečių individualiose rungtyse bei vaikinų 4×100 m estafetės komanda.

Europos atletikos U20 čempionate Lietuvai atstovauja du kėdainiečiai – Adas Dambrauskas ir Matas Janarauskas. Adas kausis 100 m ir 4×100 estafetės bėgime, o Matas – 400 m ir 4×400 estafetės bėgimo rungtyse.

Pirmą varžybų dieną Matas Janarauskas 400 m bėgime jau startavo ir trečiame atrankos bėgime finišavo aštuntas (49.45) bei čempionate užėmė 24 vietą.

Vaikinų trenerė Kėdainių sporto centre – Neringa Daugėlienė.