Kasmet vykstančiame Lietuvos mokinių konkurse ,,Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Neformaliojo vaikų švietimo skyriaus vairuotojų B kategorijai įgyti grupių mokinių komanda, rengiama mokytojo metodininko ir vairavimo instruktoriaus Rimanto Tepcovo, ne tik dalyvauja, bet ir parodo puikius teorijos išmanymo ir praktinio vairavimo gebėjimus, įgūdžius.

Centro komanda tapo šalies konkurso nugalėtoja.

Šįmet Jurbarko rajone Smalininkuose vykusiame konkurse dalyvavo keturi mokiniai: Vaida Milerytė, Tadas Paškevičius, Kasparas Milkevičius ir Danas Aksinavičius. Mokiniai tiek teorinei, tiek praktinei konkurso daliai itin rengėsi stropiai ir atsakingai. Visi jaunieji vairuotojai pateisino patyrusio pedagogo R. Tepcovo lūkesčius. Teorinė Kelių eismo taisyklių rungtis, individuali figūrinio vairavimo ir komandinės estafetės rungtys atliktos tinkamai ir pelnė aukštus balus.

Gavusi puikius vertinimus centro komanda tapo šalies konkurso nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė šeimininkų komanda – Smalininkų technologijos ir verslo mokyklos jaunieji automobilininkai.

Anot R. Tepcovo, tai brangus ir brandus konkursas. Kasmet pastebima intensyvėjanti konkurencija, auga žinių, praktinio vairavimo lygis, aišku, nelengvėja ir užduotys. Tačiau vien dalyvauti jame – didžiulė atsakomybė, pasitikėjimo savimi ir komandos draugais išsiugdymas, nusiteikimo ir susitelkimo stiprinimas, greitos orientacijos ir tikslių sprendimų priėmimas. Kita vertus, jauniesiems vairuotojams geros teorinės žinios ir praktinio vairavimo įgūdžiai pravers saugiai vairuojant automobilį keliuose, gatvėse.

Džiaugiamės, kad mūsų įstaigos vairuotojų mokymo grupes pasirenka gausus rajono jaunimo būrys. Ne vienas atstovauja mokymo įstaigą saugaus eismo konkursuose. Džiaugiasi, kad įgijo iš mokytojo R. Tepcovo neįkainojamos patirties ir pozityvių žinių pritaikius pažangius mokymo metodus. Tikimės, kad ir būsimose grupėse vairavimo mokymo, valstybinių egzaminų baigties sėkmė, vairavimo mokymo(si) subtilybės lydės visus kruopščius mokinius, atsakingus už savo ir kitų gyvenimus, ateitį, saugų eismą keliuose.

Alma Jociuvienė, 

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Jaunimo ir Neformaliojo vaikų švietimo skyrių vedėja

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.