Solidžiai Lietuvai atstovauja Kėdainių sporto centro auklėtiniai lengvaatlečiai. Praėjusį savaitgalį įvykusiuose Šiaurės ir Baltijos šalių U23, Baltijos šalių U18 ir U20 komandiniuose lengvosios atletikos čempionatuose šalies rinktinės sudėtyje kėdainiečiai iškovojo septynis medalius.

Malmėje (Švedija) Šiaurės ir Baltijos šalių U23 lengvosios atletikos čempionate Lietuvos komandos sudėtyje startavęs kėdainietis Armandas Miliauskas diską nusviedė 59.70 m ir iškovojo aukso medalį.

59.70 m – asmeninis A. Miliausko rekordas.

Pirmasis A. Miliausko treneris Kėdainių sporto centre buvo Vladas Kiaulakis.

Vilniuje įvykusiuose Baltijos šalių U18 ir U20 komandiniuose lengvosios atletikos čempionatuose Kėdainių sporto centro lengvaatlečių indėlis į Lietuvos rinktinės medalių bagažą – trys aukso ir trys bronzos medaliai.

Matas Janarauskas 400 m distanciją įveikęs per 49.68 sek. iškovojo aukso medalį. Jo rezultatas – Kėdainių ir asmeninis rekordas.

Adas Dambrauskas auksą iškovojo 100 m bėgimo rungtyje, atbėgęs per 10.81 sek. ir estafetės bėgime 4×100 m.

Kitą varžybų dieną 200 m bėgimo rungtyje A. Dambrauskas užėmė trečią vietą.

Viltė Stašaitytė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo 3 vietą.

Estafetės bėgime 4×400 m M. Janarauskas ir Gediminas Kulpavičius taip pat iškovojo bronzos medalius.

Lengvaatlečius Kėdainių SC treniruoja Neringa Daugėlienė, Rasa Sakalauskienė ir V. Kiaulakis.

Lietuvos lengvosios atletikos komandos ir U18 ir U20 čempionatuose liko trečioje vietoje. Pirmi – estai, antri – latviai.