Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Ta proga visą šią savaitę šalyje vyks specialūs vaikų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Pora renginių suplanuota ir Kėdainiuose.

Birželio 27 d. 15.00 val. M. Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos aikštė 5) atidaroma fotografijų paroda „Širdis globoja širdį“.

Birželio 28 d. 21.00 val. Pripučiamas filmas ir Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centras kviečia į tradicija tapusį kino vakarą po atviru dangumi. Renginys vyks Knypavos Rinkos aikštėje (šalia SODROS).

Jau ne pirmus metus

Vaikų globos savaitė Lietuvoje organizuojama jau ne vienerius metus. Renginių metu visuomenei būna pasakojama apie vaikų globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą, pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus.

Šiemet vaikų globos savaitė pavadinta „Atrakink geležinę širdį“. Informaciją apie šią savaitę visoje šalyje vyksiančius renginius galite rasti https://globoscentrai.lt/news/1460.

Panašios naujienos