LFF „Optibet Pirmos lygos” 24-to turo rungtynes penktadienį Kėdainių „Nevėžis” žaidė išvykoje. Rezultatu 2:1 (0:0) įveiktas Plungės „Babrungas”.

Abiejų pergalę lėmusių įvarčių autoriai – „Nevėžio” legionieriai Yevhenij Moghil (Ukraina) ir Rosin Christian Bella (Kamerūnas).

Įvarčių sąskaitą Y. Moghil atidarė antrame kėlinyje – 48-tą min. Plungiškiai tuo pačiu atsakė paskutinę rungtynių minutę (90-tą). Tačiau Kėdainių komanda nesusitaikė su eilinėmis „lygiosiomis” ir per papildomą rungtynių laiką kamerūnietis, vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų R. Ch. Bella taikliu įvarčiu išplėšė „Nevėžiui” pergalę.

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Arminas Lukošius (K), Mantas Monkelis, Vakaris Skibiniauskas (83-tą min. jį pakeitė Lukas Berednikovas), Karolis Gvildya, Yevhenij Moghil, Julius Kasparavičius, Karolis Rukuiža, Rosin Christina Bella, Aurimas Raginis, Rokas Antanas Župerka.

Kitas, 25-to turo „Optibet Pirmos lygos” pirmenybių rungtynes „Nevėžis” žais spalio 4 d., trečiadienį, Kaune su BE1 NFA.

(Viršelio nuotr.- FK „Babrungas” / fotografas Lukas Šeputis. LUK. Photografy)