Sandra Barzdienė,

Lietuvos liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininkė

Praėjusį savaitgalį Trakuose įvykusiame Liberalų sąjūdžio suvažiavime ir partijos pirmininko rinkimuose Kėdainių skyriui atstovavo Ugnė Balčiūnienė, Steponas Navajauskas, skyriaus pirmininkė Sandra Barzdienė, pavaduotojai Virmantas Pikelis ir Saulius Grinkevičius.

Partijos pirmininke perrinkta Viktorija Čmilytė-Nielsen. Vadovauti Liberalų sąjūdžiui pretendavo du kandidatai: parlamentaras Andrius Bagdonas ir Partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. V. Čmilytę-Nielsen slaptu balsavimu palaikė 78 proc. balsavimo teisę turinčių partijos narių.

Dėkodama liberalams už pasitikėjimą, perrinkta partijos vadovė akcentavo, kad tai jai daug reiškia, ir pažadėjo padaryti viską, kad ši diena taptų svarbiu, viltingu atskaitos tašku visam Liberalų sąjūdžiui.

„Stabili sėkmė priklauso tikrai ne nuo vieno lyderio ar kelių žinomų partijos veidų. Jai reikia visų skyrių pastangų, jai reikia regioninių lyderių, todėl tarp tų dalykų, į kuriuos koncentravomės, buvo ir pastangos išryškinti skyrių lyderius. Manau, kad tai pakankamai gerai pavyko“, – kalbėjo partijos pirmininkė.

Šeštadienį Trakuose vykusiame Liberalų sąjūdžio suvažiavime išrinkta nauja partijos valdyba, patvirtinti naujosios pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pavaduotojai.

Partijos valdybą iš viso sudaro 26 asmenys – pirmininkė, 15 tiesiogiai suvažiavime renkamų liberalų ir dar 10 partijos narių – regionuose.

Pirmąja pirmininkės pavaduotoja patvirtinta Edita Rudelienė. Kitais pavaduotojais tapo 7 pirmieji valdybos nariai ir Nijolė Putrienė. Suvažiavime taip pat išrinktos atnaujintos Etikos ir skaidrumo bei Kontrolės komisijos.

Lietuvos liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nuotr.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.