Lietuvos krepšininkės lapkričio 25 dieną Kėdainių arenoje priims A grupės varžoves iš Slovėnijos. Prieš oficialias rungtynes Kėdainiuose Rimvydo Samulėno auklėtinės jėgas bandys Rygoje su Latvijos rinktine.

3_moteru_krepsinis_2015_11Moterų rinktinė į Kėdainius susirinko dešimties dienų stovyklai prieš svarbias atrankos į Europos čempionatą rungtynes.

„Kėdainiai labai svetingas moterų krepšiniui miestas. Krepšininkės su dideliu noru vyko į jau pažįstamą vietą, nes čia ne kartą stovyklavo ir rungtyniavo. Gaila, kad prieš oficialias rungtynes turime labai nedaug laiko, tad nėra lengva nušlifuoti derinius. Visos krepšininkės geranoriškai atsiliepė į rinktinės kvietimą. Moterys susirinko kupinos ambicijų – laimėti rungtynes, tad negailėdamos savęs nuoširdžiai dirba. Visos klauso patarimų, stengiasi. Mes manome, kad komandos stiprioji pusė aukštaūgės žaidėjos, o silpnoji vieta – žemosios krepšininkės. Manau, kad demonstruodamos kietą gynybą ir greitą puolimą krepšininkės pasieks išsikeltus tikslus ir švęs gražias pergales.

Jau pirmojoje treniruotėje rinktinė išsirinko naująją kapitonę – Eglę Šulčiūtę. Ji pakeitė savo klubo draugę Sandrą Linkevičienę, kuri dėl traumos negalėjo atvykti į rinktinę. Naujoji komandos kapitonė sakė, kad žaidėjos į rinktinės stovyklą susirinko viena kitos pasiilgusios ir degdamos noru kuo geriau sužaisti: „Varžovės yra gana patyrusios, tad artėjančios kovos nebus lengvos. Mes darysime viską, kad jau pirmose rungtynėse iškovotume pergalę, tada Kėdainiuose bus gerokai lengviau žaisti. Esame fiziškai pasirengusios gerai, lieka tik suderinti žaidimą.“

Krepšininkės dar pirmojoje treniruotėje išsidalijo numerius, su kuriais jau šeštadienį žais Europos čempionato atrankos rungtynes. Tarptautinei krepšinio federacijai liberalizavus numerių tvarką, dabar ant rinktinių marškinėlių gali būti numeriai nuo o iki 99.

Didžiausią numerį Lietuvos moterų rinktinėje turės puolėja Giedrė Paugaitė – 77, mažiausią – gynėja Marina Solopova, kuri pasirinko 0. Kitų rinktinės narių numeriai: Gabrielė Gutkauskaitė – 44, Santa Okockytė – 7, Inesa Visgaudaitė – 16, Neringa Skadaitė – 92, Kamilė Nacickaitė – 6, Vita Kuktienė – 12, Eglė Šulčiūtė 14, Monika Grigalauskytė – 10, Laura Svarytė – 21, Lina Pikčiutė – 1, Gintarė Petronytė – 11, Eglė Šikšniūtė – 15.

Tarp nuolatinių treniruočių krepšininkės turėjo ir džiugių akimirkų – antradienį žaidėjos su 25-uoju gimtadieniu pasveikino puolėją Liną Pikčiutę. ai buvo įteikti du tortai, glėbys gėlių, gausybė bučinių, sudainuota „Su gimimo diena“ ir sušukta „Valio!“.

[tribulant_slideshow gallery_id=”138″]

Panašios naujienos