Jeigu paklaustumėte, kokia buitinė technika yra pati svarbiausia namuose – daugelis žmonių nurodytų vis kitą įrangą. Ir tai yra normalu. Vieniems atrodo, kad gyventi be šaldytuvo būtų labai sunku, kiti dažniausiai mini skalbykles, kurios padeda palaikyti tvarką bei švarą.

Žinoma, svarbūs ne tik tie prietaisai, kurie yra tarsi būtini, tačiau ir tie, kurie mums suteikia komforto. Vieni iš tokių yra kavos aparatai, kurių pasiūla rinkoje labai plati ir vis auga.

Vis daugiau gamintojų siūlo aparatus

Džiugu, kad vis daugiau buitinės technikos bei elektronikos gamintojų siūlo kavos aparatus, kurie gamina tikrai ne tik tą paprastą kavą, kurią galima pasidaryti ir su virduliu, tačiau ir labai įmantrią, kuri „papuošia“ dieną. Tai yra Philips, Saeco, Dolce Gusto kavos aparatai bei daugelis kitų, galbūt kiek mažiau žinomų prekinių vardų, kurie siūlo lygiai tokią pačią gerą kokybę ir plačias funkcijas, kurias reikia rinktis pagal savo poreikius.

Sunku atsakyti, ar geriau yra rinktis tokius kavos apartus, kuriuos siūlo žinomi gamintojai, ar reikia daugiau dėmesio skirti tiems, kurie yra žinomi mažiau. Dažniausiai žinomesni nebijo rinkai pasiūlyti kavos aparatų, kurie kainuoja brangiau. Ir žmonės juos perka, kadangi tai yra prekiniai vardai, kurie siejami su kokybe. Žinoma, mažiau žinomi vardai tikrai nebūtinai yra blogi. Jie galbūt rečiau minimi, kadangi mažiau investuoja į reklamą, o gal dėl to, kad rinkoje visai neseniai atsirado jų gaminių. Bet kuriuo atveju reikia daugiau domėtis kavos aparato techninėmis charakteristikomis. Galiausiai, verta remtis kitų žmonių komentarais, kurie padeda susiaurinti paieškas ir greičiau rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Kokia kava Jums patinka?

Kad ir kaip svarbus yra gamintojas bei kaina, tačiau kur kas daugiau dėmesio reikia skirti kavai, kuri bus gaminama. Kaip jau minėjome, galima rasti tokių aparatų, kurie dažniausiai gamina bazinę kavą. Tai juoda kava arba kava su pienu, kuri gali būti gardinama cukrumi arba pieno puta.

Visgi yra ir kur kas įmantresnių variantų, kurie tikrai perkami namams, o ne tik biurui ar bet kokiai kitai verslo erdvei. Jeigu Jums patinka kapučino – tikrai nebus sunku rasti aparatą, kuris ją suplaka. Taip pat dažniausiai daugelis aparatų turi ir latte kavos funkciją. Apskritai, kavos aparatų viena iš svarbiausių funkcijų yra ta, kad jie suplaka pieną. Taip, tai galima padaryti ir rankomis. Tačiau išplakti pieną pačiam bus ne tik sunku, tačiau ir reikės nemažai laiko, galiausiai, tai yra nešvarus darbas. Gerai, kai kavos aparatas tai padaro pats. O skani puta tikrai yra verta nuodėmės, tad siūlome rinktis tokius, kurie turi kuo daugiau kavos opcijų, kad kiekvienos šeimos narys galėtų mėgautis kava, kuri jam patinka.

Galite tartis su specialistais

Renkantis kavos aparatus visada siūlome tartis su specialistais, kurie dažniausiai pagreitina paieškas. Vis daugiau tokių konsultantų teikia patarimus internetu. Tiek telefonu, tiek per pokalbių langus. Specialistų patirtis šiuo atveju yra labai svarbi. Ne tik dėl to, kad ji padeda sutaupyti labai daug laiko, tačiau ir dėl to, kad tai padeda susipažinti su inovacijomis. O joms visada verta skirti kuo daugiau laiko, kadangi naujos technologijos labai dideliais žingsniais juda į priekį, tad verta domėtis jų teikiamomis galimybėmis.

Užs. Nr. 199