Praėjusį šeštadienį prasidėjus Kauno autobusų stoties rekonstrukcijai, prie prekybos centro „Akropolis“ pradėjo veikti laikinoji stotis. Kol keleiviai įpras prie naujosios tvarkos, tarp rekonstruojamos ir laikinos stoties kursuos nemokami mikroautobusai.

Laikinoji-autobusu-stotis-19-47089-s470x313Nuo šeštadienio ryto keleiviai bus įlaipinami ir išlaipinami greta prekybos centro esančiose Griunvaldo ir Gedimino g., taip pat – automobilių aikštelėje greta Karmelitų bažnyčios, kur įsikurs ir siuntų terminalas. Bilietų kasos jau įrengtos pačiame prekybos centre „Akropolis“.

„Nuo pat ankstaus ryto senoji autobusų stoties teritorija bus aptverta, o greta įvažiavimų į stotį keleivių lauks ryškiomis liemenėmis apsirengę savanoriai. Jie padės įsėsti į mikroautobusus, kurie nemokamai veš žmones iki laikinosios autobusų stoties. Tai bus daroma iki tol, kol keliautojai įpras prie naujos tvarkos. Stengsimės, kad tiek keleiviai, tiek ir vežėjai patirtų kaip įmanoma mažiau nepatogumų“, – kalbėjo „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Tarpmiestiniai autobusai stos Gedimino g. atkarpoje tarp Griunvaldo ir Kaunakiemio g., priemiestiniai – Griunvaldo g., o tarptautiniai autobusai – prie Karmelitų bažnyčios esančioje stovėjimo aikštelėje.

Visus autobusų stoties rekonstrukcijos darbus planuojama baigti 2016-aisiais. Tuomet modernioje Kauno autobusų stotyje įsikurs prekybos centras „Rimi“, patalpos bus išnuomotos ir kitiems prekybininkams. Taip pat bus įrengta 187 vietų požeminė automobilių ir 100 vietų dviračių statymo aikštelė. Stotyje bus galima nusipirkti bilietus į visų maršrutų autobusus, taip pat įsikurs modernus „Siuntos autobusais“ terminalas.

Kauno miesto savivaldybės inf. 

Kauno-laikinosios-st_zemelapis-B-1024x719

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.