Minint tarptautinę sekretoriaus dieną Kauno apylinkės teisme finišavo „Metų sekretoriaus 2021“ ir „Metų debiuto 2021“ rinkimai, skirti pagerbti ir paskatinti teismo posėdžių sekretorius, be kurių teismo darbas taptų tiesiog neįmanomas.

Už nelengvą, prasmingą ir energijos reikalaujantį darbą bei svarų indėlį į teismų sistemą šiemet apdovanotos septynios teismo posėdžių sekretorės, tarp kurių – ir viena Kėdainių rūmų darbuotoja.

Nominacija „Metų sekretorius 2021“ atiteko Kauno rūmų teismo posėdžių sekretorei Rugilei Gerdvilienei, „Metų debiutas 2021“ – Kauno rūmų teismo posėdžių sekretorei Ievai Čiulčinskaitei.

Kėdainių rūmuose daugiausia kolektyvo balsų surinko nė dviejų metų nedirbanti Agnė Krivičiūtė. Ji sakė, jog nesitikėjo tokio įvertinimo ir kuklinosi, kad nugalėtojo laurai turėjo atitekti tai kolegei, kuri ją kantriai mokė (beje, pati „mokytoja“ – Eglė Valikonienė, – yra tapusi nominacijos „2018-ųjų debiutas“ laimėtoja). Agnei, atėjusiai dirbti iš kitos valstybės institucijos, teismas pasirodė pati rimčiausia darbovietė – vykdanti teisingumą.

Atsižvelgus į balsavimo rezultatus, paskatintos ir gėlėmis apdovanotos dar keturios geriausios posėdžių sekretorės: Živilė Gedvilaitė ir Orinta Ruf (Kauno rūmai), Rasa Šaltienė (Jonavos rūmai) bei Vilma Janonienė (Kaišiadorių rūmai).

Teismo vadovas Arūnas Purvainis, sveikindamas visus teismo sekretorius Tarptautinės sekretorių dienos proga, dėkojo už atsidavimą ir begalinį pasišventimą darbui, o svarbiausia – dėmesį žmogui. Arūnas Purvainis pastebėjo, kad teismo sekretoriai spėja viską: greitai ir kokybiškai atlikti savo funkcijas, puikiai organizuoti darbą, o iškilus sudėtingai situacijai – šypsotis.

„Švęskite sekretorių dieną ir džiaukitės, kad esate sekretoriai, nes Jūsų darbas yra be galo svarbus. Ačiū Jums“, – dėkojo teismo vadovas.

Parengta pagal Kauno apylinkės teismo pranešimą spaudai

Titulinė nuotrauka: Kauno apylinkės teismo pirmininkas A. Purvainis su apdovanotomis geriausiomis posėdžių sekretorėmis. (Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų nuotr.)