„Kėdainių senamiestyje, Didžiojoje gatvėje, kurioje dirbu, kasdien dėmesį atkreipia valstybinė Lietuvos vėliava, kabanti ant pastato Nr. 44. Jau keletą metų, tikriausiai nuo to laiko, kai nebeveikia antstolės Ramunės Mikliušienės kontora, vėliava nesirūpinama, ji susivyniojusi, nublukusi, man tai atrodo nepagarba valstybės simboliui. Jau esu siuntusi nuotraukas į seniūniją, tačiau reakcijos nebuvo. Kas turėtų nukabinti ar pakeisti vėliavą nauja?

Kėdainietė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi)

Į skaitytojos klausimą atsako Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Danutė Mykolaitienė:

Pastatas nuosavybės teise priklauso  AB Šiaulių bankui. Valstybinės vėliavos naudojimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas. Vėliava turi atitikti įstatymo nustatytus reikalavimus, būti tvarkinga ir nenublukusi.  Minimu atveju, vėliava yra nublukusi,  tačiau ji nėra kaip nors kitaip sugadinta ar išniekinta.  Apie tai raštu informavome pastato savininką. Vakar (birželio 8 dieną – red. past.) jau gavome atsakymą, pažadėjo  artimiausiu laiku  sutvarkyti.

(„Kėdainių mugės“ nuotr.)

Panašios naujienos