Pastaruosius dešimt metų Italijos futbole tiesiog dominavo Turino „Juventus“ klubas. Tiesa, faktas, kad ši serija anksčiau ar vėliau nutrūks. Galbūt taip bus jau šiemet.

Šį straipsnyje skirsime būtent Italijos futbolo pirmenybėms. Kalbėsime apie klubus, kurie turi realiausius šansus iškovoti čempionų trofėjų.

Favorite išlieka „Juventus“

Nepaisant visko, „Juventus“ ir toliau lieka ryškiausia favorite į titulą ir tikriausiai vis dar turi geriausią sudėtį. Taip, Cristiano Ronaldo jau tikrų tikriausiais veteranas, bet šis portugalas ir toliau išlieka sunkiai sustabdomu futbolininku. Kadangi kalbama, kad jau kitą vasarą C. Ronaldo gali persikelti žaisti į Jungtines Amerikos Valstijas, tad gyva futbolo legendą Europą tikrai norėtų palikti kaip tikras čempionas.

Nors sezono pradžioje „Juve“ rodo banguotą žaidimą, reikia atsiminti, kad komanda turi naują vyriausiąjį trenerį. Rugpjūtį už komandos vairo stojo Andrea Pirlo, kuris iki šiol paprasčiausiai neturėjo treniravimo patirties.

Tokie žaidėjai kaip Alvaro Morata ir Paolo Dybala taip pat visuomet gali rezultatyviai užbaigti atakas, taigi realu, kad „Juve“ ir vėl iškovos titulą. Taigi, azartiniai zaidimai internete „Juvei“ piešia puikius šansus.

Daug vilčių dedanti Milano „Inter“

Milano „Inter“ jau kurį laiką yra įvardijama kaip būtent ta komanda, kuri gali mesti iššūkį „Juventus“. Praėjusiais metais „Inter“ ilgą laiką pirmavo čempionate, tačiau sezono pabaiga klubui buvo nesėkminga.

Šiemet klubas sugebėjo išsaugoti lyderius ir siekia pačių aukščiausių tikslų. L. Martinezas ir Romeru Lukaku ir toliau turėtų štampuoti įvarčius, o būtent „Inter“ garsėja ir bene geriausia gynyba visoje Italijoje.

Tiesa, reikia akcentuoti, kad „Juventus“ negali pasigirti itin pajėgiu atsarginių žaidėjų suolu, todėl ilgo sezono metu komandai ir vėl gali kiek pristigti jėgų. Tačiau tai jau klubo personalo ir trenerių reikalas.

AC Milan“ pateiks sensaciją?

„AC Milan“ šlovingi laikai baigėsi prieš gerą dešimtmetį. Nuo to meto klubas nuolat turėjo finansinių problemų ir retai patekdavo net į Čempionų lygą. Visgi, kol kas sezono startas šiai Milano klubai yra it rožėm klotas.

Būtent „AC Milan“ dabar pirmauja Italijos čempionate, o tai tiesiog verčia šią komandą paminėti prie realiausių pretendenčių į trofėjų. Ar jai nusišypsos laimė – matysime sezono pabaigoje, tačiau jeigu taip nutiks. Tai bus įrodymas, jog daug pasiekti galima net ir neatliekant maksimalių investicijų.

Verta paminėti dar keturis klubus

Paminėjimo vertos yra ir dar keturios komandos. Čempionato jos greičiausiai nelaimės, bet lyderiams problemų padaryti tikrai gali. Kalba eina Apie „Roma“, Romos „Lazio“, „Napoli“ ir Bergamo „Atalanta“. Šios komandos turėtų būti tarp lyderių.

Faktas vienas, bet kuri į titulą rimtai nusitaikiusi ekipa prieš aukščiau paminėtus klubus turi pasistengti iškovoti kiek įmanoma daugiau taškų.

Paulius Guobys

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.