Į „Kėdainių mugės“ redakciją kreipėsi kėdainietis, sunerimęs savo bei kitų miestiečių saugumu. Jo teigimu, pačiame miesto centre matomas akivaizdus savavališkumas, tačiau niekas nesiima veiksmų, kad situacija būtų pataisyta.

Savavališkai patraukta užtvara – vairuotojų darbas? Pėsčiųjų takas tampa automobilių keliu, todėl žmonėms pro šią vietą eiti tampa nesaugu ir neramu.

Savavališkai patraukta užtvara – vairuotojų darbas? Pėsčiųjų takas tampa automobilių keliu, todėl žmonėms pro šią vietą eiti tampa nesaugu ir neramu.

„Kas kilnoja tuos iš pirmo žvilgsnio sunkius, betoninius užtvarus? Įtariu, kad tai gali būti taksistai, kurie, nenorėdami važiuoti rato aplinkui, pasirenka tiesiausią kelią – per pėsčiųjų taką. Todėl kaskart eidamas šiuo praėjimu jaučiuosi nesaugiai – o kas, jei koks pakvaišęs vairuotojas su savo automobiliu užlėks tiesiai ant manęs?“, – toks klausimas jau kurį laiką neramina vyro. Jis savo nuogąstavimais užsuko pasidalinti į redakciją. Problema pasidomėjome ir mes.
Nuvykus į aptariamą vietą tarp prekybos centro „Maxima“ bei šalia stovinčio SEB banko, pamatėme, kad iš tiesų betoninis užtvaras buvo savavališkai patrauktas į šoną. Šie betoniniai užtvarai ir buvo pastatyti tam, kad transporto priemonės šia atkarpa nevažinėtų, o pėstieji jaustųsi saugūs.
Tačiau jau kuris laikas situacija yra kitokia – pėsčiųjų takas tapo automobilių keliu.
Kėdainių miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius, paprašytas pakomentuoti situaciją teigė, kad niekam šių užtvarų iš pirminės vietos kilnoti negalima.
„Atsiranda stiprių vairuotojų, kurie tingi apvažiuoti ratą iš vienos aikštelės į kitą. Jie laikas nuo laiko tuos užtvarus patraukia. Seniūnija į tai reaguoja ir artimiausiu metu patrauktas užtvaras bus pastatytas į buvusią vietą. Anksčiau to negalėjome padaryti, mat jis buvo prišalęs. To pravažiavimo netrukus neliks“, – sakė seniūno pavaduotojas A. Krivičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.