Prieš daugelį metų prasidėjusios Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos ir Slovakijos tarptautinės sportinės žūklės, spiningavimo ir kastingo (svarelių metimas į taikinius) varžybos tęsia savo tradicijas. Kasmet jos vyksta vis kitoje šalyje, o varžytis susirenka tų pačių šalių ir miestų komandų rinktinės.

Lietuvos žvejai Vokietijoje užėmė antrąją komandinę vietą.

Lietuvos žvejai Vokietijoje užėmė antrąją komandinę vietą.

Praėjusį savaitgalį „Europa-Treff 2015“ varžybos vyko Vokietijoje, Michendorfo mieste. Jame dalyvavo ir Kėdainių sportinės žūklės klubo „Lifosos meškeriotojai“ rinktinė: Izidorius, Marius ir Audrius Unikai, Rytis Bitinas, Lina Jackaitytė, Vytautas Šidlauskas ir Henrikas Miškinis, komandos treneris Raimundas Barkauskas.
Kaitinant saulei, oro temperatūra varžybų metu perkopė ir 35 laipsnius karščio, tačiau tai žvejams netrukdė sėkmingai gaudyti žuvį. Havel vandens kanale Kėdainių krašto sportinės žūklės komandai sekėsi puikiai, mat ji iškovojo antrąją bendrakomandinę vietą, į priekį praleidusi tik šeimininkus – Brandenburgo komandą iš Vokietijos, treti liko Zieliona Gora komanda iš Lenkijos.
Po varžybų kėdainiečiai juokavo, kad šis turnyras turi ir mokomųjų savybių, mat per iškilmingą varžybų uždarymą, nors ir sunkiai, tačiau organizatoriai išmoko taisyklingai tarti Kėdainių vardą, kadangi daug kartų tai teko kartoti kviečiant ant nugalėtojų pakylos kėdainiečius.
Asmeniškai absoliučiu vyrų sportinio meškeriojimo varžybų nugalėtoju tapo Marius Unikas, per tris valandas sugavęs 5 kilogramus 240 gramų žuvies. Antrąją vietą iškovojo Stern Ingolf iš Branderburgo komandos, trečiąją vietą pelnė Audrius Unikas.
Jaunimo grupėje Rytis Bitinas užėmė antrąją vietą, o moterų grupėje Lina Jackaitytė liko trečia. „Lifosos meškeriotojų“ komanda per tris valandas sugavo 16 kilogramų 100 gramų žuvies.
Spiningavimo varžybose kėdainiečiai V. Šidlauskas ir H. Miškinis užėmė atitinkamai septintą ir dešimtą vietas.

Panašios naujienos