Naujos kapavietės įrengimo darbai reikalauja ne tik smulkmeniškumo, bet ir praktikos. Natūralu, kad dažniausiai yra kreipiamasi į specialistus, kurie puikiai išmano svarbiausius akcentus ir kurių praktika padeda džiaugtis gerais rezultatais.

Šiuo metu profesionalias paslaugas teikia https://www.svedasupaminklai.lt/, kurie garantuoja, kad kapavietės įrengimas atitiks užsakovo poreikius.

Gėlės – tik ilgaamžės

Jeigu norite, kad kapavietei reikėtų kuo mažiau priežiūros – tokiu atveju rinkitės gėles, kurios ne tik nėra lepios, bet ir joms nereikia kasmet skirti daug dėmesio. „Anksčiau buvo populiarios žydinčios gėlės, tačiau ilgainiui žmonės įsitikino, kad joms reikia labai daug priežiūros. Pats žydėjimas gal ir gražu, tačiau tik tokiu atveju, kai gėlės yra tinkamai prižiūrimos. Kur kas paprastesnis pasirinkimas yra lapuočiai, o ypač – spygliuočiai“, – pasakoja kapus prižiūrintis asmuo.

Tinkama skalda

Jeigu norite, kad kapavietė visada atrodytų tvarkingai – tokiu atveju reikalinga skalda, kuri ne tik estetiškai padengia paviršių, tačiau taip pat ir apsaugo nuo piktžolių. „Svarbiausia nuspręsti, kokios spalvos skalda jums labiausiai patinka ir kokia geriausiai derės visoje kapavietėje. Šiuo metu spalvinė gama tikrai labai plati, tad sau tinkamą ras net ir labiausiai išrankūs“, – pasakoja specialistas. Žinoma, rinktis reikia tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę.

Paminklo pasirinkimas

Galiausiai kapavietei reikalingas ir paminklas, kuris ne tik informuoja, tačiau ir kuria stilių. Rinktis siūlome kartu su meistrais, kurių praktika padeda rasti tinkamiausią. Tokį, kuris dera aplinkoje, ir tokį, kuris patiktų velioniui. Juk pagaminti galima beveik bet kokį paminklą, tad nenuostabu, kad kiekvienas kuria stilių pats.

Svarbiausia nebandyti pačiam atlikti tų darbų, kuriems neužtenka kompetencijos. Tokiu atveju išvengsite neskoningos aplinkos, taip pat ir sudėtingos priežiūros, jeigu kapavietė nebus įrengta praktiškai. Kiekvienas renkasi pats, kiekvienas nusprendžia, kaip atrodys artimojo kapavietė. Tačiau juk gera, kai ji tobula, ar ne?

Panašios naujienos