Pažadų nežarstantis 2015–2019 m. kadencijos Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius ir Kėdainių liberalais aktyviai susitikinėja su rinkėjais. Mažiau pažadų, daugiau darbų – siekis kandidato į 2023–2027 m. kadencijos mero postą S. Grinkevičiaus, kalbančio apie konkrečius atliktus darbus ir laukiančius iššūkius. O svarbiausia – žinančio, kaip tai padaryti.

Rinkimų agitacijos pusiaukelėje S. Grinkevičius džiaugiasi įvykusiais susitikimais su kėdainiečiais ir pastebi, kad rinkėjas šiandien kitoks, nei buvo prieš ketverius metus – praėjusius rinkimus į savivaldybių tarybas.

Susitikimas Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje. Pirmoje eilėje iš dešinės liberalų kandidatai Juozas Baniota ir Virginija Baltraitienė.

Pasak kandidato, nebetenka susitikti piktai nusiteikusių žmonių, kurių pasitaikydavę ankstesnėse rinkimų kampanijose.

„Būdavo jau įprasta, kad susitikimuose su rinkėjais ateidavo vienas kitas, kaip sakoma, piktas ant viso pasaulio žmogus, kuriam – viskas negerai, visi blogi, – pastebėjimais dalijasi S. Grinkevičius. – Sakyčiau, dabartinių visų įvykusių susitikimų išskirtinis bruožas yra į susitikimus atėjusių gyventojų geranoriškumas. Diskusijos vyksta konstruktyviai. O problemos keliamos norint išgirsti galimą sprendimo būdą.“

S. Grinkevičius teigiamai vertina ir pasikeitusius gyventojų lūkesčius.

Kėdainių PRC.

„Anksčiau kaip „Tėve mūsų“ kandidatams būdavo beriamos išskirtinai buitinės kasdienės problemos: vandentiekis, kanalizacija ir pan., – prisimena patyręs politikas. – Taip, ir dabar kraštiečiams tai yra aktualu. Bet tarp šiandienos aktualijų atsirado rinkėjų klausimų dėl švietimo ir sveikatos sistemų ateities mūsų rajone, dėl laisvalaikio praleidimo, kultūrinių renginių. Žmonės nori gražesnio gyvenimo“.

Ankstesnės kadencijos meras S. Grinkevičius pastebėjo, kad kylantis gyvenimo lygis kilstelėjo ir dvasinius kėdainiečių poreikius.

Kėdainių Dailės mokykloje.

„Mano rinkėjai nori ir daugiau koncertų, klausia, kodėl kitų miestų arenose jų vyksta daugiau“, – kraštiečių lūkesčius girdi kandidatas į merus ir savivaldybės tarybą.

„Jie klausia, kada bus atidarytas renovuotas Kėdainių kultūros centras. O kaimų švietimo įstaigose, miestelių gimnazijose nerimaujama dėl ateities. Gimnazijų vadovai nerimauja, ar tikrai 2026 m. neliks jų švietimo įstaigų bei dėl jau šiandien esančio specialistų, ypač tiksliųjų mokslų mokytojų, trūkumo. Todėl Kėdainių liberalų programoje esame suplanavę įdiegti motyvacinę sistemą ir švietimo, ir medicinos specialistams pritraukti į rajoną“, – sako buvęs rajono meras, siekiantis dirbti savo kraštui.

Kėdainių liberalai (iš kairės) S. Grinkevičius, Sandra Barzdienė ir Saulius Sinickis.

Kandidato į merus S. Grinkevičiaus šilti dalykiški susitikimai su rinkėjais tęsis dar visą kitą savaitę.

Kovo 5 dieną rinkėjai prie urnų kviečiami atiduoti savo balsą už pažadų nežarstantį, bet dirbantį ir žinantį, kaip rajono gyvenimą padaryti gražesnį ir patogesnį, merą Saulių Grinkevičių ir Kėdainių liberalų sąrašą Nr. 11.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 65.

Titulinė nuotrauka: Kandidatų susitikime su rinkėjais Kalnaberžėje.