Deivydas Žukas (sąraše Nr. 22)

Taryboje norėčiau darbuotis, nes norisi dirbti kėdainiečių sveikatos labui, rūpintis, kad gyventojams būtų greitai, kokybiškai ir laiku teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos.

Kėdainiuose gimiau ir užaugau. Po vidurinės baigimo išvykau studijuoti į Kauną. Po studijų iškart išvykau į Didžiąją Britaniją ir daug metų ten dirbau klientų aptarnavimo srityje.

Šiuo metu dirbu Kėdainių ligoninės masažo specialistu bei turiu privatų kabinetą. Buvau išvykęs į užsienį, net turėdamas gerai apmokamą darbą, jį mečiau, nes jaučiau, kad noriu pokyčių.

Grįžau į gimtuosius Kėdainius. Įgijęs gydomojo masažo specialisto kvalifikaciją, profesines žinias ir įgūdžius gilinau daugybėje kursų, šiandien dirbu širdžiai mielą darbą.


Žaneta Blandienė (sąraše Nr. 21)

Galimybę prisijungti prie Liberalų sąjūdžio komandos svarsčiau jau seniai. Stabdė mintis, kad visiškai neturiu politinės – sudėtingos ir visa aprėpiančios – patirties. Ryžtis atsakingam žingsniui padrąsino ilgamečiai komandos nariai, kurie pagarbą ir pareigą savo kraštui demonstruoja ne vienus metus.

Padėti, kuriam reikia pagalbos, eiti greta su tuo, kuriam reikia padrąsinimo, ištiesti ranką, patarti ir išgirsti nuoširdžiai ištartą „ačiū tau“ – tai man teikia stiprybės ir gyvenimo pilnatvės. Įgijusi socialinio pedagogo profesiją gilinau savo žinias ir tobulinau patirtį socialinio darbo srityje. Siekdama socialinio darbo magistro laipsnio Šiaulių ir Kijevo universitetuose, papildomai specializavausi socialinių paslaugų asmenims su negalia teikime.

Šiandien, dirbdama Kėdainių socialinės globos namų vadove, susiduriu su sparčiai vykdoma, dažnai aštria ir nepamatuota socialinių paslaugų teikimo pertvarka globos įstaigose. Nerimą kelia apskritai mūsų šalyje vykdoma socialinė politika ir požiūris į paprastą žmogų. Todėl šiuo nelengvu ir sunkiai prognozuojamu laikotarpiu ypač svarbu neskubėti priimti sprendimus, darančius įtaką kasdieniniam mūsų gyvenimui.

Šeimoje, darbe ir gyvenime man svarbu darna, pagarba kitam ir kitokiam žmogui, atsakingumas už savo žodžius ir darbus.

Gimusi, augusi ir gyvendama Kėdainių rajone, kartu su vyru savo sūnums skiepijame meilę ir pagarbą savo kraštui.


Aušra Vaidotienė (sąraše Nr. 20)

Dirbdama savivaldoje siekčiau, kad mūsų krašte jauniems žmonėms būtų sudarytos palankios sąlygos kurti smulkų ir vidutinį verslą bei vystyti socialinį verslą, o vietos bendruomenėms būtų teikiamos svarbiausios socialinės paslaugos.

Visuomeninėje veikloje aktyviai dalyvauju nuo 2004 m. Esu Kampų bendruomenės centro įkūrėja, nuo 2010 m. – Kėdainių rajono vietos veiklos grupės pirmininkė, Josvainių moterų klubo „Aušra“ vadovė ir Maltos ordino pagalbos tarnybos Kėdainių grupės vadovė. Šiuo metu dirbu Kėdainių rajono vietos veiklos grupės projekto vadove.

1971 metais gimiau Kaune. Baigiau Lietuvos veterinarijos akademiją, kur įgijau gyvulininkystės technologo specialybę. Jau daugiau kaip 20 metų gyvenu Kampų kaime, Josvainių seniūnijoje.


Gudavičius Kastytis (sąraše Nr. 16)

Manau, atėjo laikas, kai galiu savo miestui suteikti daugiau, dirbdamas rajono taryboje. Noriu prisidėti prie miesto bendruomenės sveiko ir aktyvaus gyvenimo skatinimo.

Esu sporto klubo „X forma“ savininkas-treneris. Esu aktyvus visuomenininkas, varžybų organizatorius. Kėdainių mieste esu išugdęs ne vieną kultūrizmo ir fitneso čempioną ir ne vieną prizininką.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 47.