Patys klojiniai yra naudojami tiek kolonoms, tiek sienoms, perdangai ir dažniausiai – pamatuose. Nors klojinių tipų ir funkcijų yra daug, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių juos besirenkant. Tad kam vis dėl to yra skirti liktiniai klojiniai?

Viskas priklauso nuo to, kaip atliksite pamatų įrengimo darbus, kadangi būtent pamatai yra tai, kas laiko jūsų namą ar pastatą. Klaidos, padarytos pamatų rengimo metu, kainuos itin brangiai, todėl šis darbas ir yra labai sudėtingas bei kainuojantis daug. Dar vienas svarbus aspektas yra pats klojinių pasirinkimas ieškant idealaus varianto būsimiems pamatams. Liktiniai klojiniai yra puiki išeitis ruošiant pamatus. Jie dažniausiai yra sudaryti iš polistireninio putplasčio, o ši medžiaga yra itin atspari drėgmei, labai tvirta, ir žinoma – atspari šalčiui, kas yra didelis privalumas. Šios medžiagos gerosios savybes išlieka visomis oro sąlygomis daugelį metų, kadangi tokie klojiniai yra ilgaamžiai. U formos liktiniai klojiniai pasižymi ir šilumos izoliacija. Įrenginėjant tokius klojinius jūs taip pat gaunate ir apšildymą, todėl tam nereikės papildomų investicijų, laiko ir medžiagų, nes tokie klojiniai jau su apšiltinimu. Darbas bus atliekamas daug greičiau ir patogiau. Tokie klojiniai pasižymi ir tuo, kad yra lengvi, darbai su jais atliekami itin sparčiai: nereikia daugiau žmonių ir papildomos pagalbos. Žinoma, nors tokį darbą gali atlikti ir vienas montuotojas, visuomet patartina dirbti bent dviese – dėl papildomo saugumo. Neretai dažnas klientas klojinius visgi išsinuomoja, o ne perka. Kaip ir minėta, klojiniai yra gana brangi investicija, tad ne visiems šis pasiūlymas yra aktualus. Daugiau informacijos apie liktinius klojinius, jų tipus rasite ,,Arvėriva“ puslapyje. Daug metų ši įmonė užsiima statybinės įrangos nuoma bei pardavimais, tad gali suteikti jums visą reikalingą informaciją apie klojinius, padėti juos įsigyti ar išsinuomoti.

Taigi, liktiniai klojiniai dažniausiai skirti pamatams, jų sutvirtinimui. Šis pasirinkimas yra itin naudingas tiek finansiškai, tiek tiems, kurie mėgsta taupyti laiką ir investuoti į medžiagų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Užs. Nr. 174

Panašios naujienos