IMG_4304Pirmadienį, gruodžio 1-ąją, Kėdainių pirminio priežiūros centro (PSPC) pediatrijos skyriuje buvo įžiebta kalėdinė eglutė. Su dainomis ir žaidimais, rateliais ir eilėraščiais, vaikų šypsenomis ir saldainiais bene pirmąją eglutę mieste įžiebė vaikų pasveikinti atvykęs Kalėdų senis ir Snieguolė.

Labiausiai laukiamas šventės svečias – Kalėdų senis, pasitiktas plojimais ir džiaugsmo šūksniais. Jį iš visų jėgų kvietę vaikai nudžiugo pamatę, kad senio raudonas dovanų maišas anaiptol ne tuščias. Už eilėraštukus ir daineles vaikai gavo mielas saldžias dovanėles.

Na, o saldainiais buvo apdovanoti visi šventėje dalyvavusieji – tėveliai, vyresni vaikai ir medicinos personalas.

Šventė neapsiėjo be dainų ir žaidimų – šventėje visus susirinkusiuosius sveikino mokyklos-darželio „Puriena“ folkloro grupė „Kukutis“, kuriai vadovauja Dalytė Ivoškienė.

Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė pabrėžė, kad eglutės įžiebimo šventė – jau tradiciniu tapęs renginys, kalėdinių švenčių laukimui suburiantis medicinos personalą ir mažuosius, pediatrijos skyriuje besigydančius pacientus.

„Metai visad būna įvairūs, tuo jie ir įdomūs. Eglutės įžiebimo šventė parodo mūsų ryšį su mažiausiais pacientais, kurie kasmet ateina į šią šventę. Eglutės įžiebimas – tai mūsų bendruomenės šventė“, – šypsojosi pašnekovė.

IMG_3343

IMG_3367 IMG_3357

IMG_3365

IMG_3370 IMG_3383 IMG_4304 IMG_3379

 

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.