Tai, ko neleido įgyvendinti karantinas, padaryta šį rudenį: iškilminga šventė, muzika, raudonas kilimas, svečiai, sveikinimai, padėkos ir daug gėlių žiedų. Pasak Kėdainių kalbų mokyklos direktorės Aidos Bilinskienės, mokyklos bendruomenė surengė tokią išleistuvių šventę absolventams, kokios ir norėjo.

Rugsėjo 3 d. Daugiakultūriame centre Kėdainių kalbų mokyklos 27-osios laidos absolventams įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai ir padėkos už puikius rezultatus konkursuose ir olimpiadose, kūrybiškumą ir aktyvumą mokyklos veikloje.

Keturiolika jaunų žmonių džiaugiasi savo darbo rezultatais: jie baigė neformaliojo vaikų švietimo programą  „Aš galiu“, tai yra ketverius metus, 8–11 klasėse, gilino anglų kalbos gramatikos, praktikos, kūrybinio rašymo žinias, formavo klausymo įgūdžius, mokėsi antrosios užsienio kalbos (rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų) ir gimtosios kalbos kultūros.

„Labai smagu jus pasveikinti: absolventus, kuriuos matome po pusės metų pertraukos, tėvelius. Dėl karantino baigėme mokslus nuotoliniu būdu, paskui buvo vasaros atostogos. O šiandien, susirinkę į šią jaukią salę, prisiminsime tas akimirkas, kurios buvo malonios, gražios, įsimintinos Kalbų mokykloje“, – sveikindama absolventus, kalbėjo mokyklos vadovė A. Bilinskienė.

Absolventų teigimu, Kalbų mokykla jiems buvo tarsi antrieji namai, kur sutikti geriausi draugai ir mokytojai, laukdavo jauki, moderni ir draugiška aplinka, naudingai praleistas laikas, galimybė ne tik gilinti kalbų žinias, bet ir būti pačiais savimi.

„Baigėsi ketverių metų etapas, bet norisi pasidžiaugti ne pabaiga, o pasiektais rezultatais. Sunkiai dirbome, siekėme gilinti žinias, tobulėti pasirinktoje srityje, brendome kaip asmenybės. Noriu padėkoti savo anglų kalbos mokytojai Izolinai Kriščiūnienei: ačiū, kad Jūsų užsidegimas skatino mus siekti kur kas daugiau nei tikėjome, kad galime. Jūs parodėte, kad mokslas nebūtinai yra kančia. Skatinote mus šviestis įvairiose srityse, tokiose kaip politika ar menas“, – absolventų vardu dėkojo Gabrielė Boiko, Viltė Šlikaitė, Jonas Alfredas Piepalius.

Jaunimas taip pat dėkojo lietuvių, rusų, ispanų, vokiečių, prancūzų kalbų mokytojoms už supratimą ir kantrybę, pagalbą susidūrus su nesėkmėmis, motyvaciją, sunkumai rodėsi neįveikiami. Pasak jų, mokytis buvo gera dėl gerų tarpusavio santykių, nes bendramoksliai puikiai sutarė, visus suburdavo kūrybinės užduotys.

„Labai smagu, kad mūsų mokykloje jūs randate visko: ne tik įgyjate ir gilinate kalbų žinias, bet augate kaip asmenybės. Tikiuosi, kad jūsų dar ne kartą sulauksime mūsų mokykloje, papasakosite, kaip jums sekasi. Ačiū tėveliams, be kurių pagalbos tam tikrais periodais vaikų pastangos būtų nuėjusios perniek. Ačiū mokytojams, iš kurių žinių gavote labai daug. Džiaugiamės, kad įveikėte ketverių metų mokymo programą ir šiandien džiaugiatės neformaliojo vaikų ugdymo pažymėjimais“, – sakė Kėdainių kalbų mokyklos direktorė.

Kėdainių kalbų mokykla yra vienintelė tokio tipo įstaiga Lietuvoje. Šiuo metu mokykla vykdo formalųjį švietimą papildančią ir neformaliojo švietimo kalbų mokymo programas, skirtas įvairaus amžiaus asmenims: tiek patiems mažiausiems, tiek suaugusiesiems. Mokykloje dirba 14 mokytojų, mokosi daugiau kaip 400 mokinių.

Panašios naujienos