Panašu, kad tokią komunikacinę žinutę siunčia Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis. Pastaruoju metu Kėdainiuose kyla vienas skandalas po kito. Gruodį už automobilio vairo girtas sėda ir avariją padaro Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Valionis, priklausantis tam pačiam politiniam judėjimui, kaip ir meras. Jokios viešos žinutės meras nepateikia, jis tuo metu keliauja po rajoną ir žavisi kraštiečių sodybomis, o girto kolegos ginti ir teisme laiduoti stoja vicemeras Paulius Aukštikalnis.

Beje, ponas Valionis vairavo „Audi“ markės automobilį. Bet ir šito meras nepamatė…

Kitas visą šalį supurtęs skandalas neaplenkė ir Kėdainių – pasirodo, Kėdainių ligoninė vykdė galimai neskaidrius viešuosius pirkimus, taip plaudamas pinigus, nuo pareigų nušalinamas ligoninės vadovas Stasys Skauminas, meras piktinasi, meras nesupranta, kaip tai galėjo atsitikti, tik ne Kėdainiuose, juk jis pats aukojo pinigų ligoninei. Tačiau meras vėl gi kažkaip pamiršta mažą smulkmeną, Kėdainių ligoninės viešųjų pirkimų komisijos pirmininkė yra…..būgnai….. Giedrė Aukštikalnienė, gerb. vicemero žmona, o vicemeras Paulius yra gerb. Nijolės Naujokienės žentas, o ponia Naujokienė yra politinio judėjimo, kuriam jie visi priklauso, įkūrėja, bet būgnai toliau netyla, nors ir komisijos pirmininke ji dirba jau nuo 2017 metų kovo mėnesio, likus kelioms dienoms iki STT suėmimų, ji tose pareigose yra pakeičiama. O merui, panašu, atjungtas internetas ir visas naujienas jis sužino tik iš „Rinkos aikštės“.

Bet pagaliau meras gauna gerą progą įkasti, pagaliau kažkas kitas prisidirbo. Vienoje iš bylų, rajono tarybos narys Saulius Sinickis buvo apkaltintas davęs melagingus parodymus ir jam buvo paskirta 9 mėnesių laisvės suvaržymo bausmė, nuosprendis dar nėra įsigaliojęs ir bus skundžiamas. Meras viską mato, meras pagaliau gali pasidžiaugti, kad ramybės tarybos posėdžiuose nedavęs Saulius pagaliau bus sutramdytas ir turėtų palikti rajono tarybą, o gal net ir iš Kėdainių rajono išsikraustyti. O tarybos narys Saulius, ko nepadarė ponas Valionis, kreipėsi į visuomenę ir paaiškino visas aplinkybes ir viešai apgailestavo dėl susidariusios situacijos. To meras vėl nepamatė ir esu tikras, kad ir šito mano įrašo meras nepamatys, nes manęs į feisbuko draugus jis nepriima.

Karolis Galvelė

Panašios naujienos