Panašu, kad tokią komunikacinę žinutę siunčia Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis. Pastaruoju metu Kėdainiuose kyla vienas skandalas po kito. Gruodį už automobilio vairo girtas sėda ir avariją padaro Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Valionis, priklausantis tam pačiam politiniam judėjimui, kaip ir meras. Jokios viešos žinutės meras nepateikia, jis tuo metu keliauja po rajoną ir žavisi kraštiečių sodybomis, o girto kolegos ginti ir teisme laiduoti stoja vicemeras Paulius Aukštikalnis.

Beje, ponas Valionis vairavo „Audi“ markės automobilį. Bet ir šito meras nepamatė…

Kitas visą šalį supurtęs skandalas neaplenkė ir Kėdainių – pasirodo, Kėdainių ligoninė vykdė galimai neskaidrius viešuosius pirkimus, taip plaudamas pinigus, nuo pareigų nušalinamas ligoninės vadovas Stasys Skauminas, meras piktinasi, meras nesupranta, kaip tai galėjo atsitikti, tik ne Kėdainiuose, juk jis pats aukojo pinigų ligoninei. Tačiau meras vėl gi kažkaip pamiršta mažą smulkmeną, Kėdainių ligoninės viešųjų pirkimų komisijos pirmininkė yra…..būgnai….. Giedrė Aukštikalnienė, gerb. vicemero žmona, o vicemeras Paulius yra gerb. Nijolės Naujokienės žentas, o ponia Naujokienė yra politinio judėjimo, kuriam jie visi priklauso, įkūrėja, bet būgnai toliau netyla, nors ir komisijos pirmininke ji dirba jau nuo 2017 metų kovo mėnesio, likus kelioms dienoms iki STT suėmimų, ji tose pareigose yra pakeičiama. O merui, panašu, atjungtas internetas ir visas naujienas jis sužino tik iš „Rinkos aikštės“.

Bet pagaliau meras gauna gerą progą įkasti, pagaliau kažkas kitas prisidirbo. Vienoje iš bylų, rajono tarybos narys Saulius Sinickis buvo apkaltintas davęs melagingus parodymus ir jam buvo paskirta 9 mėnesių laisvės suvaržymo bausmė, nuosprendis dar nėra įsigaliojęs ir bus skundžiamas. Meras viską mato, meras pagaliau gali pasidžiaugti, kad ramybės tarybos posėdžiuose nedavęs Saulius pagaliau bus sutramdytas ir turėtų palikti rajono tarybą, o gal net ir iš Kėdainių rajono išsikraustyti. O tarybos narys Saulius, ko nepadarė ponas Valionis, kreipėsi į visuomenę ir paaiškino visas aplinkybes ir viešai apgailestavo dėl susidariusios situacijos. To meras vėl nepamatė ir esu tikras, kad ir šito mano įrašo meras nepamatys, nes manęs į feisbuko draugus jis nepriima.

Karolis Galvelė

Panašios naujienos

5 Responses

 1. Orūnė

  Rašo mugė tiesą, nieko neiškraipo, mat ponams judėjimo nepatinka, Valionį pajudino. Šaunuoliai, rinkutei toli iki muges.

  Atsakyti
  • Alius

   Tai, kad Rinkutė ofiacialių sekėjų feisbuke turi 16 tūkstančių, o Mugytė…. 😀 Rinkute prenumeratorių turi 3000, o Mugytė… Net gėda metrikuose laikraštyje parašyti 😀 Žiauriai maži Mugytės skaičiukai, žiauriai 🙁

   Atsakyti
 2. Kęstas

  Na apie Sinickį, sau nepatogios informacijos irgi nerašote 😀 Tik jo pačio straipsnis apie save, kur pats save bando pateisinti 🙂 Vienu žodžiu, abi kontoros iš to pačio molio drėbtos 😀

  Atsakyti
 3. FUI

  Žinote retai ką sakau, bet čia jau virš visko. Mugė rašo feisbuke, kad ji skiriasi nuo kitų krašto leidinių (net bijo įvardint, kad nuo leidinio, vieno, ne daugelio) skiriasi, kad čia vietos randa visokios nuomonės, visų politinių jėgų. Varo ant kito laikraščio, kai tik netingi, rašo atsakymus į jų straipnsius, vejas ir nepaveja… Laikraščio auditorija vienodai sukti, kaip ir Rinkos – aiškina ir kalba apie skaidrumą, o pono Sinickio pasiaiškinimo į feisbuką net neįdėjo, kad tik kuo mažiau kas perskaitytų, kad tik tyliau praeiti. Ala įdėjo, pliusiukas, bet juk naujienų srautas šiais laikais per soc.tinklus eina… Randa Karolina pateisinimų, kad Mugė mažas laikraštis, bet kuo jis mažas? Žurnalistų tai vienodai turi kiek žinau…tai kur tas skaiidrumas, kur tas europoetinis liberalumas ir atvirumas? Patys nuo tos Baltarusijos netoli traukiat. Kaip sakoma koks pats esi, tuo kitus tepi, prisitaikykit tie, kurie apie belarusiją lojat kiekviena proga. Kai kovidas buvo vienintelė Rinka palaikė medikus, rašė. Mugėj gal vieną nusususį straipsnelį temačiau… O kai suėst tai pirmi.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.