Vasaros metu mūsų oda susiduria su daugybe iššūkių. Didžiausias iš jų, be abejonės, yra kaitri saulės šviesa ir jos skleidžiama UV spinduliuotė, kurios per dideli, per stiprūs kiekiai yra pavojingi sveikatai. Būtent todėl vasarą labai svarbu pasirūpinti tinkama apsauga nuo saulės, ir ne tik einant degintis į paplūdimį, naudingi būtų įvairūs vasariniai natūralios lietuviškos kosmetikos rinkiniai.

Toliau skaitydami galėsite susipažinti su specialistų patarimais, kaip apsisaugoti nuo saulės ir įsigyti natūralių odos priežiūros priemonių vasarai.

Odos priežiūra natūraliomis kosmetikos priemonėmis

Vasarą vidury dienos reikėtų ne tik vengti tiesioginės saulės šviesos, ypač tomis dienomis, kai UV spinduliuotė aktyvi ir viršija normą. Taip pat svarbu pasirūpinti odos priežiūra ją nuolatos maitinant ir drėkinant. Odos tipai būna skirtingi. Vieniems žmonėms vasarą oda linkusi dehidratuotis, kitus kamuoja riebios odos problemos ar spuogai.

Tinkamai pasirūpinti oda padės natūralios, ekologiškos kosmetikos priemonės, kurių pasirinkimas itin platus pagal skirtingus poreikius. Odos kosmetiką gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys, ji yra tinkama ir vaikams, ir kiekvienam atneša reikiamą naudą pagal odos problemų tipą. Ekologiška kosmetika pagaminta iš natūralių, gerą odos sveikatą užtikrinančių komponentų ir neturi jokių šalutinių veiksnių.

Patikima apsauga nuo saulės

Jeigu keliaujate į paplūdimį ar tiesiog tenka ilgesnį laiką būti saulėje lauke, specialistai rekomenduoja reguliariai naudoti šias vasarines odos priežiūros priemones:

  • Natūralų įdegį skatinantis deginimosi aliejus ODORE – su betakarotenu, vitaminu E, lazdyno riešutų aliejumi. Sausasis aliejus pasižymi odos maitinimo bei drėkinimo savybėmis, skleidžia malonų lazdyno riešutų kvapą. Tinkamas visų tipų odai, įskaitant ir jautrią odą;
  • Žėrintis deginimosi aliejus SAULĖ DELNUOSE – su lazdyno riešutų aliejumi, skvalanu, mikrodumblių ekstraktu, vitaminu E. Suteikia odai išskirtinį lengvumą ir blizgesį dėl sudėtyje esančio žėručio. Naudodami šį deginimosi aliejų aprūpinsite odą intensyviu drėkinimu ir galėsite mėgautis švelniu mandarinų–nugos aromatu.

Jokia saulė nebebus baisi ir galėsite išsaugoti sveiką odą su gražiu įdegiu naudodami natūralias kosmetikos priemones. Įsigykite internetu gera kaina!

Užs. Nr. 68

Panašios naujienos