Artėjant gražiausiai metų šventei – Kalėdoms, kyla minčių ne tik apie dovanų pirkimą artimiesiems ir draugams. Kiekvienam norisi tą ikišventinį laukimo laikotarpį užpildyti jaukia namų šiluma ir estetika. Todėl kasmet sukame galvą, kaip papuošti namus Kalėdoms. Štai keletas puikių patarimų.

Šventiniai žibintai

Šviestuvai, lemputės, girliandos – tai vienas pagrindinių jaukumo akcentų. Pasirinkę geltonos spalvos šventines lemputes, akimirksniu namuose įsivyraus maloni nuotaika. Taip pat tokiu būdu sukursite jaukią atmosferą kalėdinio laukimo laikotarpiui.  

Žiemiškos spalvos

Spalvos, tokios kaip auksinė, sidabrinė, žalia, raudona, mėlyna, kasmet yra vienos svarbiausių metų šventės pagrindinis akcentas. Nebijokite jų savo svetainės interjere, pavyzdžiui, sodri žalia ar mėlyna tinka ištisus metus. Tokių atspalvių minkšti kampai yra išties stilingi, kad ilgą laiką puoštų jūsų svetainės interjerą. Platus salono Magrės baldai asortimentas padės jums sukurti interjerą, kuris bus stilingas ir jaukus ne tik šventiniu laikotarpiu.

Advento vainikai

Daugelis mano, kad vainikai yra skirti tik puošti namų durims. Tai netiesa. Pažvelkime į šią dekoro detalę išradingiau! Vainikas gali puikiai atrodyti pakabintas ant jūsų langų, sienų ar tiesiog padėtas ant virtuvės stalo. Taip pat kankorėžiai ir blizgančios detalės gali suteikti šiai detalei elegantiškumo ir jūsų namuose sukurti nuostabią šventinę atmosferą.

Stalo dekoras

Kalėdinė vakarienė yra vienas svarbiausių šios šventės akcentų, todėl jokiu būdu nepamirškite papuošti stalo. Žvakės ir šventiška staltiesė yra tai, be ko neišsiversite. Ypač puošniai atrodo gėlių kompozicija stalo viduryje, apsupta žvakėmis. Patrauklus sprendimas gali būti ir šiuolaikinės siauros staltiesės, kurios paprastai dengia tik stalo centrinę dalį.

Namų puošimas yra svarbi pasiruošimo Kalėdoms dalis, kuri suartina šeimos narius, pripildo namus jaukumo ir šventinės nuotaikos. Tikimės, kad šie patarimai jus įkvėps ir padės sukurti įspūdingą kalėdinį dekorą. O artimųjų dovanos džiugins jūsų širdis.

Užs. nr. 165