Kokybiški ir stilingi aksesuarai – esminis šiuolaikinių džentelmenų ir damų įvaizdžio atributas. Šiandien kasdienių rankinių pasirinkimui dėmesingos ne tik dailiosios žmonijos pusės atstovai, bet ir vyrai deramą dėmesį skiria madingų daiktų paieškai bei naujų tendencijų tyrinėjimui internetinėje parduotuvėje.

Populiariausi ir paklausiausi modeliai visada išlieka iš natūralios odos. Jie pasižymi ilgu tarnavimo laiku – vidutiniškai su tokiu gaminiu galite praleisti daugiau nei penkerius metus ir jis nepraras savo reprezentatyvumo. Gera, brangi medžiaga nebijo sąlyčio su drėgme, ultravioletinių spindulių poveikio, staigių temperatūros pokyčių ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių. Tokie gaminiai atrodo neįtikėtinai stilingi ir garbingi bei pabrėžia jų savininko statusą. Su jais galite drąsiai vykti į bet kokį renginį, nesvarbu, ar tai būtų verslo susitikimas, darbo derybos ar romantiška vakarienė malonioje kompanijoje.

Priežiūros taisyklės

Iš esmės odines rankines prižiūrėti gana paprasta. Jos nereikalauja ypatingo dėmesio ir nereikalauja brangaus cheminio valymo. Kad pratęsti jų tarnavimo laiką ir neprarasti pirminio patrauklumo, turėtumėte laikytis šių paprastų taisyklių:

  • Nelaikykite rankinės pakabintos – dėl to rankena ar dirželis deformuojasi ir išsitampo, atsiranda raukšlių ir įtrūkimų. Geriau dėkite ją ant specialaus stovo, arba padėkite ant minkšto paviršiaus. Įsitikinkite, kad šalia nėra aštrių daiktų, kad išvengtumėte žalos ir įbrėžimų.
  • Būtinai įsigykite keletą profesionalių odos priežiūros priemonių. Tai gali būti specialūs purškalai. Reguliarus jų naudojimas padeda išvengti medžiagos šiurkštumo, įtrūkimų, taip pat padeda kruopščiai nuvalyti paviršių nuo bet kokių teršalų ir toliau jį dezinfekuoti. Atminkite, kad produktas turi būti apdorotas gerai vėdinamoje vietoje.
  • Jei už lango pliaupia smarki liūtis arba krenta sniegas, gaminio paviršių būtinai apdorokite vandeniui atspariu purškikliu. Jis saugo rankinę nuo žalingo drėgmės poveikio, dėl kurio medžiaga gali išsipūsti ir prarasti pirminę struktūrą. Be to, po tokios dangos nešvarumai ir dulkės neprilips prie mėgstamo daikto, o tai svarbu esant debesuotam ir purvinam orui.
  • Natūralios odos modeliams valyti griežtai nerekomenduojama naudoti degių medžiagų turinčių produktų, acetono ir nagų lako valiklio. Juose yra agresyvių komponentų, kurie akimirksniu pažeidžia aksesuaro struktūrą.
  • Jei jums tiesiog reikia atsikratyti dulkių, paviršių nuvalykite medvilniniu skudurėliu, suvilgytu kambario temperatūros vandenyje. Šiems tikslams tinka ir drėgna servetėlė. Po procedūros nepamirškite patepti spalvotu ar bespalviu kremu skirtu rankinių priežiūrai.
  • Užs. Nr. 344.