Krūtų didinimo operacija – viena iš dažniausių plastinių procedūrų. Jai pasiryžta įvairaus amžiau moterys, norinčios atsikratyti kompleksų, išspręsti tam tikras sveikatos problemas arba tiesiog patobulinti savo figūrą. Jei svarstote galimybę atlikti krūtų didinimo operaciją, turite įsitikinti, kad pasiruošėte jai tinkamai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius žingsnius, kaip tai padaryti.

1. Sužinokite kuo daugiau apie operaciją

Ruošiantis tokiai plastinei operacijai visų pirma rekomenduojama kuo daugiau apie ją sužinoti. Pavyzdžiu, išsiaiškinkite, ar liksite ligoninėje, ar tai bus ambulatorinė procedūra? Jeigu tokia operacija buvo atlikta jūsų pažįstamoms moterims, galite pasikalbėti su jomis, paieškoti informacijos internete. Svarbu įsitikinti, kad žinote procedūros privalumus ir galimas rizikas. Išsamų aprašymą, kaip atliekamas krūtų didinimas riebalais ir kiek jis kainuoja, galite rasti paspaudę ant nuorodos.

Tam, kad rezultatas po operacijos nenuviltų, svarbu turėti realistiškus lūkesčius. Kuo geriau žinosite, ko tikėtis, tuo lengviau galėsite priimti galutinį sprendimą – pasiryžti tokiai procedūrai ar ne. Jeigu taip, įsitikinkite, kad tai darote tik dėl savęs: šis pasirinkimas jums turėtų kelti teigiamas asociacijas ir leisti emociškai gerai jaustis.

2. Kruopščiai pasirinkite chirurgą

Yra daugybė chirurgų, galinčių atlikti krūtų didinimo operaciją. Tačiau jūs turite rasti sau tinkamiausią. Bene lengviausia tai padaryti konsultacijos metu. Svarbu, kad procedūrą atliksiantis specialistas keltų visapusišką pasitikėjimą: įsigilintų į asmeninius poreikius, suteiktų visą reikalingą informaciją ir tiesiog leistų jaustis saugiai.

3. Pasirūpinkite gera savo emocine būkle

Prieš atlikdama tokią procedūrą turėtumėte būti geros emocinės būklės. Vertėtų įsitikinti, kad jus supa tie žmonės, kurie palaiko tokį sprendimą ir leidžia jaustis užtikrintai. Svarbu ir tai, kad būtumėte sveika, palaikytumėte stabilų kūno svorį, būtumėte baigusi žindymą mažiausiai 3–6 mėnesius ir, kaip jau minėta, turėtumėte realistiškus lūkesčius.

Tai reiškia, kad jei dabar nesate patenkinta savo gyvenimu, tikėtina, kad po operacijos stebuklingai nepavirsite laiminga. Jums gali labiau patikti krūtys ir kūnas, tačiau išvaizda – dar ne viskas. Plastinė operacija negali išspręsti psichologinių problemų. Taigi, prieš jai pasiryžtant, labai svarbus tinkamas požiūris.

4. Sutvarkykite finansinius klausimus

Krūtų didinimo operacijos sąlyginai nėra pigios. Todėl ne visos moterys jas gali sau taip paprastai leisti. Visgi, jeigu manote, kad tokia procedūra leis jaustis patogiau, tačiau šiuo metu neturite tam pakankamai lėšų, pradėkite taupyti. Jei operacija jums reikalinga skubiai, galite ieškoti kitokių finansinių sprendimų. Bet kokiu atveju svarbu įsitikinti, kad tikrai galite sau leisti tokią investiciją.

Tinkamai pasiruošus krūtų didinimo operacijai, galima jaustis žymiai drąsiau, saugiau ir užtikrinčiau. Taigi, jeigu jau kurį laiką galvojate apie tokią procedūrą, galbūt metas žengti pirmąjį žingsnį? Patyrusi ir patikima profesionalių plastikos chirurgų komanda gali padėti įgyvendinti jūsų svajonę.

Straipsnį parengė Indrė Uselytė

Užs. Nr. 77