Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ vasario 20 d., 18val. Kėdainių Daugiakultūriame centre organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Kėdainių rajono savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Savo dalyvavimą jau patvirtino Paulius Aukštikalnis (Demokratų sąjunga ,,Vardan Lietuvos“), Viktoras Fiodorovas (Darbo partija), Saulius Grinkevičius (Liberalų partija), Jurgita Sejonienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Raivydas Rakauskas (Laisvės partija), Dalius Serafinas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Valentinas Tamulis (Lietuvos socialdemokratų partija). Debatus moderuos žurnalistė Dainora Pankūnė iš Delfi.

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Kėdainių savivaldybės gyventojai galės rinktis “net” iš 7 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma: „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, – sako „Žinau, ką renku“ savanorė Vaiva Lukošiūtė.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitą jau dabar galima specialioje rinkimų platformoje https://rinkimai.zinaukarenku.lt/

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/s/kedainiu-savivaldybes-kandidat/558277679697398/