Parduotuvėse pasirodžiusios mokyklinės prekės rodo, kad artėja vasaros pabaiga. Mokiniai, studentai ir jų tėvai lankosi vietinėse parduotuvės, naršo internete ir tokiu būdu ruošiasi artėjantiems mokslo metams. Šių prekių sąrašai dešimtmečius atrodė labai panašūs. Tačiau pandemijos laikotarpiu reikalingos prekės ir jų pirkimo būdas gali tapti unikalia ir neįprasta patirtimi. Tam įtakos turi užsitęsusi pandeminė situacija ir pakitęs mokyklinių reikmenų poreikis. Šiame straipsnyje apžvelkime kelias naujausias ateinančio sezono tendencijas.

Dažniau apsiperkama internetinėse parduotuvėse

Remiantis JAV mažmeninės prekybos duomenimis, pandemija maždaug penkeriais metais pagreitino perėjimą nuo fizinių prie internetinių parduotuvių. Žinoma, fizinės parduotuvės irgi sulaukia savo pirkėjų. Atėjus sunkiam laikotarpiui po karantino, žmonės nori paremti vietinius mažus verslus, kurių nėra tiek daug.

Tačiau tikėtina, kad pirkėjai ir šiais metais dažniau lankysis internetinėse parduotuvėse. Kanceliarinės prekės internetu yra labai patogus ir paprastas būdas pasiruošti mokslo metams, neišeinant iš namų. Internetinė parduotuvė „Biuro gidas“ – vieta, kur galite rasti platų mokyklinių ir biuro prekių pasirinkimą.

Sumažėjo tam tikrų kanceliarijos prekių poreikis

Dėl pasikeitusio mokymosi proceso mažiau reikalingos tampa tradicinės prekės, tokios kaip užrašų knygelės. 2020 m. „Deloitte“ (pasaulinė audito, draudimo, konsultavimo, finansinių patarimų, mokesčių ir kitų susijusių paslaugų teikėja) prognozavo, kad tėvai bus labiau linkę investuoti į skaitmenines technologijas ir tokiu būdu skatinti bei palengvinti vaikų mokymąsi. Ši permaina tęsis ir ateinančiais mokslo metais.

Mažėja ne tik kai kurių raštinės prekių paklausa, bet ir kitų, buvusių įprastais, dalykų pirkimas. Pavyzdžiui, apranga tapo ne tokia reikšminga, nes prasidėjus virtualiam mokymuisi drabužiai tapo ne tokie svarbūs. Taip pat pastebimas pirkėjų noras išbandyti naujus prekių ženklus ar produktus. Iš smalsumo žmonės siekia išbandyti ir atrasti įvairesnius, praktiškesnius įrankius, kurių anksčiau nebuvo galimybės įsigyti.

Pandemija ir karantinas reikšmingai pakeitė mokymosi įpročius. Taigi prieš pradėdami ruoštis mokslo metams ir pirkdami kanceliarines prekes, atkreipkite dėmesį, ko reikės iš tiesų. Apsipirkimas šiais metais gali atrodyti šiek tiek kitoks nei anksčiau, tačiau šios tendencijos greitai taps įprasta praktika.

BIUROGIDAS.LT inf.

Panašios naujienos