Valgomasis – tai vieta, kur dažniausiai vakarieniaujama kartu su šeima ar svečiais švenčių metu. Šiuolaikiniai būstai neretai projektuojami sujungiant virtuvę su svetaine, todėl nelieka pakankamai vietos valgomojo erdvei. Dėl to gali kilti problemų norint kokybiškai praleisti laiką. Žemiau pateikiame patarimus, kurie leis sumaniai išnaudoti mažą erdvę.

Daugiafunkciai baldai

Funkcionaliais baldais galima sumaniai išnaudoti mažas patalpas. Šiuo atveju, neturint atskiros valgomojo erdvės, stalas transformeris gali tapti puikiu valgomojo stalu. Šis baldas yra universalus, nes kasdien gali būti naudojamas kaip įprastas kavos staliukas, o atėjus svečiams tapti susibūrimo centru. Kokybiškus transformuojamus stalus galite įsigyti internetinėje baldų parduotuvėje Magresbaldai.lt.

Daiktų laikymo vietos

Norėdami sudėti virtuvės indus ir valgomojo įrankius, įsigykite spinteles ir lentynas. Jos neužima daug vietos ir leidžia sutalpinti daug daiktų. Aukštos ir uždaros lentynos sukurs estetiškai atrodančią patalpą, nes paslėps visus „triukšmą“ keliančius objektus.

Lentynas galima tiek statyti ant grindų, tiek kabinti ant sienos. Atviro tipo lentynose laikomi daiktai suteiks asmeniškumo ir taps kambario akcentais, kurie sudomins atėjusius svečius. Todėl neabejokite – šie baldai papildys namų interjerą.

Erdvės apibrėžimas

Neturint atskiro valgomojo, tokią erdvę galima išskirti kilimu. Tai leidžia „apibrėžti“ zonas – patiesę kilimą ir ant jo pastatę stalą, puikiai išskirsite valgomojo erdvę. Interjero dizaineriai sako, kad tai viena iš esminių tendencijų, leidžiančių efektyviau planuoti studijos ar lofto tipo būstus.

Atsižvelgę į minėtus aspektus, galite lengvai sukurti funkcionalų valgomąjį mažoje patalpoje. Tik įsigiję daugiafunkcius baldus ir apibrėžę erdvę, puikiai leisite laiką su šeima ar draugais prie vakarienės stalo. Pasitelkę dizainerių patarimus, kurkite draugišką, bendravimą skatinančią aplinką.

Užs. Nr. 166