Kėdainiečiai nepraleidžia progų apsilankyti prieš porą metų duris atvėrusioje arenoje vykstančiuose renginiuose. 

Kaip aktyvinti Kėdainių arenos veiklą tarėsi Sporto centro vadovai Tomas Pakštys (kairėje) ir Arnas Argustas bei rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Kaip aktyvinti Kėdainių arenos veiklą tarėsi Sporto centro vadovai Tomas Pakštys (kairėje) ir Arnas Argustas bei rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Ar arena išnaudojama efektyviai, ar galėtų daugiau pritraukti pramogų organizatorių, praėjusią savaitę tarėsi rajono meras Saulius Grinkevičius, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir Sporto centro, administruojančio areną, vadovai.
Pasak Sporto centro direktoriaus Arno Argusto, nuo arenos veiklos pradžios iki šiol joje vyko apie 400 renginių – daugiausia sportinių, tačiau būta ir įvairių koncertų, mugių, privačių vakaronių.
„Bendraujame maždaug su dešimčia įvairių renginių organizatorių. Paprastai į Kėdainius atvyksta per Lietuvą keliaujančių įvairių koncertinių turų rengėjai. Taip mes turėjome galimybę pasigėrėti Džordanos Butkutės, Marijono Mikutavičiaus, Edmundo Kučinsko, Donato Montvydo pasirodymais. Daugiausia komercinių renginių arenoje vyksta vasario, kovo, lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Patirtis rodo, kad kėdainiečiai nori renginių, į kuriuos bilietas kainuoja nuo 10 eurų“, – sakė A. Argustas.
Rajono mero S. Grinkevičiaus teigimu, trylika -keturiolika komercinių renginių arenoje yra per mažai. „Turime labai gerai pagalvoti, kaip galime aktyvinti tą arenos veiklą, kuri gali atnešti pajamų. Reikia ne tik laukti, kol kas pasidomės, kokios galimybės Kėdainiuose organizuoti vieną ar kitą renginį, bet ir patiems ieškoti galimybių pritraukti pramogų rengėjus. Panašu, kad arenai reikia renginių organizatoriaus. Bandysime ieškoti tokio žmogaus ir žiūrėsime, ar jam pradėjus dirbti komercinių renginių veikla suaktyvės“, – teigė rajono vadovas.
Sporto centro vadovai tikino, kad Kėdainių arena renginių rengėjams būtų patrauklesnė, jei joje būtų kompaktiška scena ir visi būtini priedai, reikalingi pamažinti areną. „Scenos, matyt, tikrai reikia, nes po Naujųjų metų pradėjus Kėdainių kultūros centro renovaciją, nemažai renginių persikels būtent į areną. Tada scena bus labai reikalinga. Juk negalėsime jos nuolat nuomotis. Sporto centro vadovai teigia, kad scenai reikia apie 40 tūkstančių eurų. Tai nėra mažos išlaidos, tačiau aktyviai išnaudojant areną, jos po trejų metų atsipirktų“, – sakė rajono meras S. Grinkevičius.
Susitikime kalbėta ir apie tai, kad galbūt reikėtų perskaičiuoti arenos nuomos įkainius, nes dabar viena diena jos nuomos kainuoja kiek daugiau negu aštuoni šimtai penkiasdešimt eurų, o štai „Žalgirio“ arenos nuoma su minimaliu žiūrovų skaičiumi kainuoja apie 6000 eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.